Takımı
Besiktas
Bir müfettiş,İlköğretim okulu 2. sınıflardan birine teftiş için girer.Arka sıralarda oturan mahçup bir öğrenci müfettişin dikkatini çeker.
-Kalk bakalım evladım.Alfabemizde kaç harf var söyler misin?
-Öğrenci 25 der ve başlar harflerin adını söylemeye.Yalnız 4 harfi söylemeden geçer.
-Müfettiş olmadı,29 harf olması lazım der ve harfleri yeniden söylemesini ister.
-Öğrenci harfleri tekrar söyler ,sonuç yine aynı.......25...
-Bu sırada uyanık bir öğrenci söz alır.
-Öğretmenim o Fenerlidir....U.E.F.A yı bilemez..

Yarıldım gülmekten yaa :lol: :lol: :lol:

Dünkü ezilmeden sonra bütün cinconlular doluşmuşlar yine.Yahu bıktım artık aynı sahneyi görmekten şu adamların yüzü anca fıkralardamı gülecek yahu bir günde gelip bizi yensinler lütfen yarabbim bir fenerli olarak sana yalvarıyorum .Artık 6s Fenerbahçe'mizi yensinde alt kat komşumun küçük kızı 3 yaşında yenildik diye ağlıyordu şimdi 11 yaşında hala ağlıyor :lol: ZzazazazaZzZzAZAZz

Takımı
Besiktas
Bizim üst komşuda 27 yaşında bir abi, babasının anlattığı eski türkiye kupası finalleri masallarını dinliyor LOOOlooooooooLLZZZzzZZz. :lol:

DaRKWaTcH demiş ki:
Dünkü ezilmeden sonra bütün cinconlular doluşmuşlar yine.Yahu bıktım artık aynı sahneyi görmekten şu adamların yüzü anca fıkralardamı gülecek yahu bir günde gelip bizi yensinler lütfen yarabbim bir fenerli olarak sana yalvarıyorum .Artık 6s Fenerbahçe'mizi yensinde alt kat komşumun küçük kızı 3 yaşında yenildik diye ağlıyordu şimdi 11 yaşında hala ağlıyor :lol: ZzazazazaZzZzAZAZz
Konuyu saptırma :wink1: Sadece bir fıkra

DaRKWaTcH demiş ki:
Allah korusun alt komşunun küçük kızı ölmeden alırsınız inşallah kupayı. pray:

JawBreaker demiş ki:
DaRKWaTcH demiş ki:
Allah korusun alt komşunun küçük kızı ölmeden alırsınız inşallah kupayı. pray:
Bro bari sen yapma yapabildikleri bir Galatasarayı yenmek birde arada sırada şampiyon oluyorlar gönüllerince sevinsinler.Yoksa futbolculara felan saldırıyorlar biliyosun :lol:

Yeri değil ama buda ilginç bi yorum ntvspor'dan alıntı..
Kod:
Mine Bilgen
Eğer hakemler devreye girerse Beşiktaş şampiyon olur, federasyon el atarsa Galatasaray şampiyon olur, Milletvekilleri el atarsa Fenerbahçe şampiyon olur.. Ama ülkede bir felaket yıkım olursada Bursaspor şampiyon olur.

Farkettin mi tek yorum yazana fenerbahçeli benim.Öyle içiniz burkulmuş ki forumda nasıl 6s yi FB den üstün göstersem diye etrafa saldıran gs li arkadaşlar :lol:

Takımı
Besiktas
DaRKWaTcH demiş ki:
Farkettin mi tek yorum yazana fenerbahçeli benim.Öyle içiniz burkulmuş ki forumda nasıl 6s yi FB den üstün göstersem diye etrafa saldıran gs li arkadaşlar :lol:
Galatasarayı üstün gösterme gibi bir çabamız yok, zaten üstünüz.

Yukarı Alt