1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

O bir kahraman


 1. Rochas

  Rochas olduser

  Kayıt:
  20 Nisan 2010
  Mesajlar:
  14.247
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Caspian

  İspanyol basını, İnönü Stadı'nda adeta 'Gutimania' yaşandığını belirterek, "Beşiktaş taraftarının sarı fırtınası" ifadesini kullandı
  BOĞA GÜREŞÇİSİ
  Beşiktaş'ın İspanyol yıldızı Guti'nin transferi, Avrupa basınında geniş yer buldu. İspanyol AS gazetesi yıldız futbolcu için İnönü Stadı'nda adeta bir 'Gutimania' yaşandığını, İspanyol oyuncunun taraftarlarca ' kahraman' olarak karşılandığını belirtti. İspanya'da sadece boğa güreşçilerinin tek kişilik şov için stada bu kadar taraftar toplayabilecekleri, Guti'nin de İstanbul'da adeta bir boğa güreşçisi gibi karşılandığını ifade ederek, "Muhteşem bir şölendi" yorumu yapıldı.

  LAKABI SARI YELE
  Haberde, Guti'nin büyük ilgi gördüğünü ve bazı taraftarların İspanyol yıldıza sarı saçları nedeniyle "sarı yele" lakabını taktıklarını belirtti. AS gazetesi ayrıca "Guti galaksili onuruyla tanıtıldı" ifadesini kullandı. "Guti şimdiden Beşiktaş'ın stadını ayağına seriyor" başlığını atan Marca gazetesi, İspanyol oyuncunun geçen yıl Bernabeu Stadı'nda yapılan Cristiano Ronaldo ve Kaka'nın tanıtımlarına artık özenmesini gerektiren hiçbir şeyin olmadığını belirtti.