Server
Assos
Takımı
Besiktas
NX satılır haberiniz olsun, arayıp bulamayacaksınız zamanı gelince NX satanı illa bana geleceksiniz :P Piyasası bende :twisted:

10.000 NX 20€

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
10k nx ile neler alınıyor bro onlarıda listele bari :P

extraloob demiş ki:
10k NX le
30 günlük sniper çesitleri
30 günlük makinalı tüfek
2x 7 günlün Dress
ben oyuna geri donersem
100.000 NX le gelirim aşşası kurtarmaz xD

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Grimmj0w demiş ki:
Toxicated demiş ki:
extraloob demiş ki:
Ben 10€ alıyorum 10k NX 'i sizlere 20€ 8) :P
Çok pahalıya satıyorsun 8O
Satanı yok, olanlarda cafeler onları da duyuyorum zaten millet oralardan alıyor. 10.000 NX 'i 25-30€ 'lara satıyorlar ...

EliteTurk

Aileden
CA benide baya bi sardı ya 2 tane sabit silaha ihtiyacım var benimde NX le sınırsız almayı düşünüyorum fakat biraz tuzlu fiyatları. :roll:

Arkadaşlar reklam gibi olacak ama benim satın aldığım bir yer var burda arkadaş %100 kâr 'a satıyor orda adam 10 bin cash 'i 23.5 TL ye satıyor. Araştırıyordum kaç gündür daha ucuz biryer varmı diye ama ordan ucuzunu bulamadım bende orayı tercih ediyorum. Sitenin adresini de veremiyorum yeni üyeyim reklam yapmak istemiyorum kötü tanınmama neden olacaktır eminim. Sitenin Google 'da sponsor reklamı mevcut biraz ararsanız bulursunuz eğer bulamazsanızda özel mesajdan eğer admin arkadaşlar izin verirse sitenin adresini veririm. Ayrıca aldığım yer kod satıyor yani şifremi falan vermek zorunda kalmıyorum. Param karşılığı kod alıp siteye girip o kodu yüklüyorum. ESN kod sisteminin aynısı.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Grimmj0w demiş ki:
Arkadaşlar reklam gibi olacak ama benim satın aldığım bir yer var burda arkadaş %100 kâr 'a satıyor orda adam 10 bin cash 'i 23.5 TL ye satıyor. Araştırıyordum kaç gündür daha ucuz biryer varmı diye ama ordan ucuzunu bulamadım bende orayı tercih ediyorum. Sitenin adresini de veremiyorum yeni üyeyim reklam yapmak istemiyorum kötü tanınmama neden olacaktır eminim. Sitenin Google 'da sponsor reklamı mevcut biraz ararsanız bulursunuz eğer bulamazsanızda özel mesajdan eğer admin arkadaşlar izin verirse sitenin adresini veririm. Ayrıca aldığım yer kod satıyor yani şifremi falan vermek zorunda kalmıyorum. Param karşılığı kod alıp siteye girip o kodu yüklüyorum. ESN kod sisteminin aynısı.
Kod sistemi mi ? Allah Allah, kod sistemi henüz Türkiye 'ye gelmedi diye biliyordum. Tamam üzerinde uğraşıyorlardı, mesaj falan gönderiyorlardı Nexon 'a lakin kod olayı yok diye biliyorum. Ayrıca bu arkadaş kazık gelin bundan alın gibi olmuyor yani, şimdi niye böyle bir konuşma hissiyatı oluştu sende anlamış değilim ? Satıyorsa satıyor aç topic satmaya bak o zaman ki ID PW istemiyor burdaki arkadaş gibi demişsin. Sanki adamın hem parasını hem characterini çalıyormuşum muamelesi hissettim bi anda kendimde. Nerde bu cafe sitesini verme ama adres ver bakalım ?

Kusura bakmayın öyle demek istemedim, yanlış anlaşılmaya neden olduğum için özür dilerim. Ama gördüm ki birçok arkadaş parasal açıdan sıkıntı yaşıyor ve biliyoruz ki birçok oyuncu şifresini ve ID 'sini vermekten çekiniyor ( Örnek olarak kendimi gösterebilirim ) Bunun dışında satışı yapan kişi bir cafe sahibi değil. Ev adresini de bilmiyorum zaten bilsemde söyleyemeyeceğim kişisel özel bir bilgi.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Grimmj0w demiş ki:
Kusura bakmayın öyle demek istemedim, yanlış anlaşılmaya neden olduğum için özür dilerim. Ama gördüm ki birçok arkadaş parasal açıdan sıkıntı yaşıyor ve biliyoruz ki birçok oyuncu şifresini ve ID 'sini vermekten çekiniyor ( Örnek olarak kendimi gösterebilirim ) Bunun dışında satışı yapan kişi bir cafe sahibi değil. Ev adresini de bilmiyorum zaten bilsemde söyleyemeyeceğim kişisel özel bir bilgi.
Hmm yani diyorsun ki sitesi var ordan satıyor ama dediğim gibi e-pin kod olarak normalde Nexon NX satıyor lakin bunu henüz Türkiye 'ye getirmedi diye biliyorum ben. Ayrıca bende oyunda NX alan arkadaşlarıma soruyorum 10.000 NX 'i 30 TL 'den aşağı alamıyorlar ki cafeden alıyor onlarda. Zaten 10.000 NX 10€ yani 20-25 TL civarı nasıl o kadar düşük kârla satıyor anlayamadım :lol: Amacım zaten burda benim satış yapmak değil isteyene o fiyatlardan alabilirim. Zaten yakında da güncel bir topic açarım fiyatlarda senin bu fiyatları söylemen üzerine biraz düşük olur, şuanda bende piyasasını araştırıyorum. :muck:

Çok az bir kârla satıyor. Piyasada pek tanınmadığı için bir süre böyle satacağını söyledi. Üzüldüm ama bence hak ediyor çünkü kod satıyor adam şifremi falan vermek zorunda kalmıyorum. Oyun bilgilerimi unuttuğum için şifremide değiştiremiyorum o yüzden kod benim için en iyi yol. Benim Combat arms için açtığım yeni fan sitesinde onun sitesine de yer verdim.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Grimmj0w demiş ki:
Çok az bir kârla satıyor. Piyasada pek tanınmadığı için bir süre böyle satacağını söyledi. Üzüldüm ama bence hak ediyor çünkü kod satıyor adam şifremi falan vermek zorunda kalmıyorum. Oyun bilgilerimi unuttuğum için şifremide değiştiremiyorum o yüzden kod benim için en iyi yol. Benim Combat arms için açtığım yeni fan sitesinde onun sitesine de yer verdim.
E-pin olarak satabilmesi için NEXON GameCard sahibi olması gerekiyor. Ve bu ödeme yöntemi henüz Türkiye 'de yok ama getirilmesi için çaba sarfediliyor. Zaten başka da e-pin olarak satın alma yöntemi yok NX 'in.

Kusura bakmayın bende bilmiyorum ama gerçekten kod satıyor. Ödeme yaptıktan sonra ödeme bildir yapıyosunuz sonra siteye girip sitedeki bakiyenizle satın alıyorsunuz hemen e-mail adresinize kod geliyor o kodu nexon 'un sitesine girip yüklüyorsunuz. Eğer siteyi bulursanız üyelik isteyecektir ödeme sistemi için e-mail adresinizi sallamayın çünkü kod e-mail adresine gidiyor yani boşa gitmesin.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Adamın sitesini bana PM 'den gönder. Bakmak istiyorum artık, yok diyorum e-pin hala var diyosun, resimle gösteriyorum halaaa var diyosun. Gönder bakalım siteyi pm 'den bana.

Yukarı Alt