arkadaşlar birkaç konuya baktım ama hep yapılandırma hakkında örn:90cold 90 fire vs. gibi... ben yeni nuker açtım giysi olarak ne giymeliyim stat dağılımı full intmi yoksa 8int 1 str fln gibi mi yapmalıyım. yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum... :oops:

Şimdiden çok teşekkür ederim exl ailesi. :kalp:

farm yapabiliosan yap yapamıosan zorlanırsın. 100 lvl gelcek zaten yakında mastery 300de kalcak büyük ihtimal o zaman 100 light , 100 cold , 100 bicheon yap.elbise olarak 7d ye kadar pro giy sonrası garment öneririm

farmla kasıcam ztn + fireyide açsam ?? daha çok wurmazmıyım-el yakmada fire olur??

saol dediğin gibi bi deneyim ben ztn daha yeni açtım charı farmla kasıcam 12lvl oldu-2700 sp war.sp kaç olunca bıraksam daha rahat ederim :S

full int ice light bicheon giysi prot. önerimdir gercekten üstünü de iyi giyebilirsen cok sağlam bi build olur tahminimce üstünde sağlam giysiler ve block ratiosu yüxek bi kalkan olursa str blade kadar sağlam olabilirsin ^^

200k 250k kassam yeter ztn lvl kasarkende kasmış olurum teşekkür ederim saolun. ıce lyting bicheon giyside pro Fb çekerim tmm dır :wink1:

200k 250k kassam yeter ztn lvl kasarkende kasmış olurum teşekkür ederim saolun. ıce lyting bicheon giyside pro Fb çekerim tmm dır :wink1:

Büyük Bir ihtimalle LEGENDIV de bihceon devrimi sona ercek.Çünkü magical silahların azda olsa phy attacıkıda var.Galiba attack olarak bitçek.Anlıcağın boşuna açmış olursun.Benim kararımda lighting cold bicheonu asla dönemm diyrdm,ama fire lighting cold nuker dediğin mag attack vurur ztn

dangercaptan demiş ki:
Büyük Bir ihtimalle LEGENDIV de bihceon devrimi sona ercek.Çünkü magical silahların azda olsa phy attacıkıda var.Galiba attack olarak bitçek.Anlıcağın boşuna açmış olursun.Benim kararımda lighting cold bicheonu asla dönemm diyrdm,ama fire lighting cold nuker dediğin mag attack vurur ztn
her yerde bu saçmalığıı okuyorum. böle bişi olması cok ama cok saçma

Fire Nukerler artık açmamalıdır arkadaşım Fire tek sağladığı Mag Def. ama Nuker Mag. bir karakterdir İnte vermesinin sonucunda.O yüzden Ligth Cold Bich-Heuk git asla Nuker için Fire düşünme Önemli olan vuruş fazlalığı değil sağlamlıktır Fire olsanda Wiz ler senden belki gene çok vurcak

arkadaşım nuker açıcaksan kesinlikle full in yapmalısın.charının sağlam olmasını istiyorsan 8int 1 str falan yapma.
giysi konusunda pro giyebilkirsin.
sağlam bi farm yap çünkü ileride çok ihtiyacın olacak.
fire,lighting,bicheon yap.
spear kullan daha fazla vurursun.
yardımcı olabilldiysem ne mutlu bana :D

sen cold acmadan bir nukerın hayatta kalabileceğine inanıyormusun?

tmm atack yonunden herseyı acmıssın ama defansı unutmussun?

onuda gectım madem spear kullandırtıcaksın adama neden bicheon actırıyorsun :D??

kocum fire el yakmayi ne yapican light el yakma kullan setini bicheon ise garment yap heuksel isen protector yap defanslari öle eşitlemiş olursn bence fire asla açma nukeciysen light cold heuksel/bicheon/pacheon bunlardan birini aç pacheon dedim cünkü bizim serverde bi tane bowcu nuker war adam 92 lvl ama 94 lvl full str 2h yatirabilio saglam bişi..

Yukarı Alt