eger kullanmasini bilirsen spear derim sword shield yada spear olarak adlandirilamaz nuker hangisini iyi biliyosan onu ac onu kullan 74 lwlde spearla blader yatirdim bicokkez tek atabildigin yaratıklarda spear guzel ama pwpde sword shield derim

pvpde spaer daha iyi swordun baya üstüne cıkıyor dmglerde eger ıtemlerın saglamsa spaerla vasat itemse sword sheıdl kullanırsın öbür türlü hayda haydayla tekte :mrgreen:

sword-shield en iyisidir.belki str charı yatıramazsın.ama yatmazsında.
avantajları nelerdir ?
1.Castle Shield Serisi : oyunu bırakalı çok oldu ama yanılmıyorsam 600 küsür phy def. veriyordu
2.Yatır Batır Avantajını kullanırsın.Çünkü hybird yada int bir charın pvp lerde canı genelde 500-1000 hp den döner ki çoğu zaman pot basamadan ölürsün.Ama yatır batır ı kullanarırsan hp ni fulleme şansın olur.
3.Kalkanın Block şansı
4.Kalkanın verdiği phy ve mag defans.

dezavantajları
1.Spera kadar seri mag yada phy damage veremezsin
2.Heuksal ın pasifi en son 1078 hp veriyordu.(son hali kaç bilmiyorum)
3.Pvp lerde nuke ardından heuksal skillerini (ghost spear - soul spear) kullanarak erken galibiyet alabilirsin.

ama OSKIJEN olarak ben pvp den nefret ederim.Benim işim unique kesmektir.ve hybird sword-shield ile 74 lvl de yarkanın altına rahat rahat girebiliyordum.Spear ile bunu yapamazsın

arkadaşlar bu yorumlarım.avrupa gelmeden önceydi.avrupa ile birlikte yeni skiller yeni pasifler falan gelmiş.Onları bilmiyorum

şunu da eklemek isterim. son 80 lvl charım 5.1 hybird idi.bütün itemlerim +5 ti ve alcemysi yüzde 97 tamamdı. bulunduğum server ın en güçlü str bower charı beni sadece birkaç kere yatırabilmişti.Ki adamın elinde SOSUN +7 CRT 13 BOW vardı. :)

Bende Sword&Shield kullanıyorum.Spear da rahmete kavuşuyorum.Zaten fiziksel defansı az olan bi nukerde defansı shield la güçlendirmek gerekir.

Yukarı Alt