arkadaşlar şu nubot helperle ilgili bir sorunumuz var her ne kadar diğer tarafata arkadaşlarımız bu sorunu gündeme getirsede işi bilen arkadaşlarımız ya görmüyor yada es geçiyor...
işte sorunlar....

ttyahoo demiş ki:
Tamm zaten hiç gözükmüycekmiş, Chinese charım var yeni açtım 4 skilim var nu botu açtım , ilk önce f4 ki skilleri vuruyor f3 ç geçiyor 0 a basıyor orda kalıyor?

ajdafalaklar demiş ki:
çalışmıo
nubot helper ı oyuna irince açıom star diom buffları basıo kalıo bakıo sağınasoluna nasıl srobot ta da skillerde gözükmüo yardım lğütfen??
sqadi_n demiş ki:
ya ben Helperdan ayar yaptım canavarı tutmuyor. ben tutunca sadece F4 slot1deki büyüyü yapıyor. adam kılıç kalkan büyüsü koymuş ben Nukerim Sad nasıl yapıcam yardım edin lütfen
birde şu not var

deukalion demiş ki:
sqadi_n demiş ki:
ya ben Helperdan ayar yaptım canavarı tutmuyor. ben tutunca sadece F4 slot1deki büyüyü yapıyor. adam kılıç kalkan büyüsü koymuş ben Nukerim Sad nasıl yapıcam yardım edin lütfen
srobot hp mp pot ayarlarını kapat kardeş Idea
yine olmadı varmı bir cevap yazacak şimdiden teşekkür...

Bak kaç tane buff skilin varsa f3 e yerleştir ve tu bot helperde olan sırayla yazdığın sikilleri kaç tane bufun varsa kaçıncı sırdaysa onu işaretle bufu bas süresine bak oraya yaz sonra f 4 e skilleri yerleştir sorunun hallolur

ttyahoo demiş ki:
Bak kaç tane buff skilin varsa f3 e yerleştir ve tu bot helperde olan sırayla yazdığın sikilleri kaç tane bufun varsa kaçıncı sırdaysa onu işaretle bufu bas süresine bak oraya yaz sonra f 4 e skilleri yerleştir sorunun hallolur
kardeş 1.27 cliet yüklenene kadar çalışıyordu daha sonra çalışmaz oldu sadece bendemi acaba.. onu öğrenmek istedim..

-Resim Silinmiş.

Öncelikle burda f3 yazan yerde bufflarını yaz.bufflarin süreleri skilin ustune geldıgınde yazar ordan ayarlayabılırsın extraokk
f4 bölümünü ac oraya kac skill kullanıyorsan regular yazan yere o değerdeki rakami getir, yani 4 skill kullanacaksan 4 yazılı olsun orda Wink

oyuna girdiginde nubot tek çalışmaz.srobot açik olmalı.nubot suan için europeanlara yarıyor daha çok çünkü onların skiller srobot da gözükmüyor.nubot kullanmak için oncelikle srobotu yaratık secip basic atack yapacak sekilde ayarlayın.o yaratık seçip basic vurmaya basladiginda nuhelperi star deyin ( Önce buff ve f4 skill menüsünü ayarlamıs olun sadece starta basmak kalmış olsun )

srobot yaratık seçip basic vurmaya basliyinca nuhelperı calıstırın.ondan sonra bi sorun olacağını sanmıyorum extraokk

Resim anlıntıdır :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt