Guildiniz Hayırlı Olsun

Ben HopeBriNGeR

:)

Topragım inşallah Bir Gun bende gelirim Union Yaparız Benim guildle :lol:

Sitede özel bölümümüz acılmıstır Hercules'te bize katılarak bu ayrıcalıktan sizde yararlanabilirisiniz 42+ herkesi guvenli ve eglenceli ortamımıza bekleriz extrabeer

orda lethal denen türklere karşı küfreden şehitlerimize ana bacı söven adamlar varken mi çagırıyorsunuz ? ben kürtüm butun türklerin ... diyerek hergun msn küfür programından bana kufreden o lethal varkenmı 4 yapacaksınız? ama dogru küfür yimek istiyen nooblar var oldugu sürece siz adam bulursunuz ss yakında koyucam görsün millet lethal nasıl ana bacı kufredıyo Türk Milletine Sövüyor Ben kürtüm Pkk lıyım diyor. ben boş Konuşmam ss lerle konuşurum çok yakında Görceksiniz 2 yüzli pkklıları

Ne Mutlu Türküm Diyene!!!

Mitsurugi demiş ki:
orda lethal denen türklere karşı küfreden şehitlerimize ana bacı söven adamlar varken mi çagırıyorsunuz ? ben kürtüm butun türklerin ... diyerek hergun msn küfür programından bana kufreden o lethal varkenmı 4 yapacaksınız? ama dogru küfür yimek istiyen nooblar var oldugu sürece siz adam bulursunuz ss yakında koyucam görsün millet lethal nasıl ana bacı kufredıyo Türk Milletine Sövüyor Ben kürtüm Pkk lıyım diyor. ben boş Konuşmam ss lerle konuşurum çok yakında Görceksiniz 2 yüzli pkklıları

Ne Mutlu Türküm Diyene!!!

Ahahahahah ! Hatta ZUahahhahah ! Hatta Puahahhahahah !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yani Senin Kadar Bebe Senin Kadar SaLak Biri Yoktur SAnırım :mrgreen: Hadi İSpatLa! Benim KürtLüğüme Laf Edenin Her Zaman Önüne Çıkmışımdır Çıkıcamda.. Ben Oyundaki Bana Küfür Eden İnsanLara Ne Diyorum biLiyormusun.. Sen Ve Senin Gibi Düşünen TürkLerin ALLAH BeLasını Versin Diyorum! Ss Koymana Gerek Yok! Bak Buradada Aynısı Diyorum Wink + Ben Pkk'ım Demedim Dememde! Onun Ss'ni Buraya Koy Sonra Öt HavLa Burda Kapiş! Wink Senin GibiLerinin ÜStünde Çok Geçtik OnLar KabuLLendi! Sende KabuLLeniceksin Wink Boşuna havLama Yani Kemik Atan oLmaz Sana.. Hadi Canım Naş Naş !!! kahvekeyfi

çok konuşma ezik lethal ben pvp de konusurum kafan 25k crt çakınca 24 saat programla küfür ediyosun madem eziksin niye durmadan kufredıyosun 5 yaşındaki bebe ben senin gibi agzımı bozmam ben türküm atalarımdan böyle gördüm sen ne anlarsın kibarlıktan anca ona buna küfret
pvp de her atkı takan güçsüz adamları esip o kadar küfür yıoyosunya anca gucun onlara yetiyo
kendı lvlınde 1 adam kesmıyosun kürtsen kürtlüğünü bilceksin saygı duymayı ögrenceksin,adam olcaksın öyle gelceksin karşıma kahvekeyfi bu son mesajımdır yaşın kadar konuş yada bilmiyosan okulda ögrenirsin inş benim yaşıma laf edıyosun ya ben 25 yaşındayım senin gibi lisede su mataramla dolaşmıyom emzikli bebe serverda sürekli küfreden hakaretler savuran noob gelmiş burda kendini bi bok sanıyo bok kadar degerın yok detective

Mitsurugi demiş ki:
çok konuşma ezik lethal ben pvp de konusurum kafan 25k crt çakınca 24 saat programla küfür ediyosun madem eziksin niye durmadan kufredıyosun 5 yaşındaki bebe ben senin gibi agzımı bozmam ben türküm atalarımdan böyle gördüm sen ne anlarsın kibarlıktan anca ona buna küfret
pvp de her atkı takan güçsüz adamları esip o kadar küfür yıoyosunya anca gucun onlara yetiyo
kendı lvlınde 1 adam kesmıyosun kürtsen kürtlüğünü bilceksin saygı duymayı ögrenceksin,adam olcaksın öyle gelceksin karşıma kahvekeyfi bu son mesajımdır yaşın kadar konuş yada bilmiyosan okulda ögrenirsin inş benim yaşıma laf edıyosun ya ben 25 yaşındayım senin gibi lisede su mataramla dolaşmıyom emzikli bebe serverda sürekli küfreden hakaretler savuran noob gelmiş burda kendini bi bok sanıyo bok kadar degerın yok detective

Sen Varya Hayatımda Gördüğüm En SaLak Birisin.. Daha Nickini biLe Buraya Yazmaktan Çekinen Birisin. Türkmüş AtaLarından Böyle Görmüş.. Bende Buna LöL Derim! Şimdi Konuyu Çekicem Yine Kürt Türk MeseLesine Ama EziLicekğini biLdiğim İçin SoruLarıma Yanıt Vermiyeceğini BiLdiğim İçin.. Sormuycam Seni ZorLamıycam.. Çünkü Beyin Yaşın Daha 3, Sende Anca BöyLe Laf OLsun Diye Ötersin Bundan Ötesinide Yapamazsın! + Ben 23 Yaşında İnt Cafe İşLeten Biriyim.. Hemen Hemen Bütün Günüm İnternet SayfaLarında Geçer! Senin Gibi LöL İnsanLara Ders Veriyorum AkıL Dağıtıyorum.. BazıLar aLıyor O AkLı AMa BazıLarı aLamıyor.. Sende OnLardan Birisin! Küfür Diyorsun:) Terbiyesiz Herif KürtLere Laf Atan Sen deiLmisin.. Pwp'de Bi Köşeye Kaçıp Görünmez oLup Arkadan Çakıyorsun! Bumu Senin TürkLüğün? BöyLe Arkadan Çakar Köşeye Gidersin LöL! Sen Ve Arkadaşını YakaLayıp Yanyana Kestiğim Çok oLmuş! Senin Fyn OLduğunu bİLiyorum! Ve Oyunda oLan Herkeste Senin Ne maL oLduğunu BiLiyor! Kek'in Tekisin.. Daha Çok Şey Konuşurum Seni Buraya Gömerim.. ReziL Ederim Ama Bu ReziLLik Sana YeterLidir!

Eyw...

Muhahahaha Fyn mi :)

Laa adamın işi gücü bana arkadan ok atıp kaçmak ve pvp de konuşurum diyor haaa... :mrgreen:

Olm bak adam olmasını öğrenin burada kürt türk meselesi yok sadece oyun var....
Eğer oyun hakkında konuşmiycaksanız yazmayın... kahvekeyfi

yaw elin löl herifi ile muhataplıgınızı yapacagınıza guild için çalışın!

HAVLAYAN HERŞEYE KEMİK ATMAK GİBİ BİR ZORUNLULUGUNUZ YOK...!!!

+

HAVLAYAN KÖPEK ISIRMAZ...

....vs vs

Atasözleri mi öğretecem size bu yaştan sonra! Guild ne alemde onu söyleyin hmm

Yukarı Alt