bende yeni server ' e gececem büyük bir ihtimalle
NiCk: x_TUsuNami_x büyük bir ihtimal bu olcak...

hacım oraya aranızdan biri akademinin masteri olacak demişin buna nasıl karar verecez? şahsen ben kendimi öneriyorum ve adaylığımı koyuyorum daha önce 2kez 5lvl guild masteriydim yani tecrübeliyim Cool hmm headbang2ft9

Extra eğer yer varsa bizim arkadaşta gelmek istiyor yosa sorun olmaz ama olsun nicki: _FujiN_ Cool müsadenle..

Okancım ben Last_OTTOMAN'ı yeniden canlandırıcam ama NWO da olurum sanırım yinede sen bilirsin tabi extraokk

crazy_thief demiş ki:
hacım oraya aranızdan biri akademinin masteri olacak demişin buna nasıl karar verecez? şahsen ben kendimi öneriyorum ve adaylığımı koyuyorum daha önce 2kez 5lvl guild masteriydim yani tecrübeliyim Cool hmm headbang2ft9
upup

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Last_OTTOMAN demiş ki:
Okancım ben Last_OTTOMAN'ı yeniden canlandırıcam ama NWO da olurum sanırım yinede sen bilirsin tabi extraokk
hacım biz komple NWO'dayız diğerleri NWO'A da olacaklar capişşş Wink

crazy_thief demiş ki:
crazy_thief demiş ki:
upup
daha daha up up extrabeer hmm

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
olabilir güzelim daha seçimlere başlamadık hele bir kurulsun master seçilir rahat ol sen extraokk

Daha gelmiyenler var herkes toparlanınca seçilşcek sanırım.. kahvekeyfi

bende isterim aslında Avrupalı Wİzard+Cleric Hazır headbang2ft9 headbang2ft9 extraokk Bu arada bu ifadeler de Güselmişş extrabeer

Bu arada Nick:: _AntalyaLee_ Yozgatlee den çalmdım bunu baya eski extraokk hmm

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dolmazsa Bende Geleceğim İlk Hafta Silk Alamaya Bilirim Ama 2.Hafta Kesinlikle Alacağım 500 Silk Falan Ama NoWayOut.A Yı Bırakıp Hep NoWayOut La Uğraşacaksanız Hiç Gelmim Rolling Eyes

bizim eksi nwo dan geçecekler 15 20 kişi. en kısa zamanda lvl 5 olacağımız için en az 30kişi daha alınacaktır. tabi herkes deil ugun olanalr :mrgreen:

seçici olmamızın sebebi gerçekten güzel, saygılı bir ortamımız var. kimsenin bozmasını istemeyiz. gelen arkadaşlarda pişman olmayacaktır.

SURGEON demiş ki:
bizim eksi nwo dan geçecekler 15 20 kişi. en kısa zamanda lvl 5 olacağımız için en az 30kişi daha alınacaktır. tabi herkes deil ugun olanalr :mrgreen:

seçici olmamızın sebebi gerçekten güzel, saygılı bir ortamımız var. kimsenin bozmasını istemeyiz. gelen arkadaşlarda pişman olmayacaktır.
yeah + 1 :lolmuch:

Yukarı Alt