Dün akşam melonun 22.00 da istediği olay gerçekleşti mi?Gerçekleştiyse son durum nedir?Şehir dışındayım oyuna giremiyorum :D 1 haftaya gelicem inş :D :mrgreen: :lol:

A

Anonymous

Guest
gerçeklerşmiş 2 tane 70- kaldı :D:D torpilli geçlik :D ama 70 olurlar yakında olsun o kadar:D

Valla xD Ben Texter07.. NWO ya girdim gerçekten saygı duyulacak insanlar var.fakat bi kişiyle kavga ettiğimden dolayı ayrılmak zorunda kaldım.. NWO guildine ve unionuna saygılar..

ironEyE demiş ki:

Her serverin en kral guildi buradada etkisini gösteriyor. 8) Guild resmen extraloob`un tescilli guildidir. 8)

Guildde yardımlaşma ön planda olup sadece saygılı ve hoşgurulu insanlar bulunur. :beer:

Guild Kuralları:
*Guild içerisinde ve unionda küfür,kavga vb durumlar olduğunda kavgayı çıkaran kişi BANLANICAKTIR.
*Guildde her zaman yardımlaşma ön planda olduğundan "bana item düştü sen aldın geri ver" tarzında bir konuşma OLMAYACAK.
*Guildde alımda şu anda level sınır 76+`dır.
*Guild adı NoWayOut olduğundan ve muhabbet ortamını gördükden sonra bir daha ayrılmak istemyeceksiniz. 8)

İşte guildin level atlam ssleri:
- Resim Silinmiş.

Guilde girmek isteyen arkadaşlar ironEyE , BlackRain , Crown , KinqArcher , JoeyBane e pm atabilirler.

Saygılar
Güncel.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ironEyE demiş ki:
LebronJames23 demiş ki:
Beyler "LJ23" adlı çar şu anda kaç level ve şu 1 haftadır giren var mı çara?? :confused1:
Char kendimi bildim bileli 8x druyor ve kimse girmedi daha...
Ohhhh :D Ben şu anda şehir dışındayımda :D Salı sabahı evde olucam :D Çar hacklendi mi, hacklenmedi mi diye merak ediyodum :D Öğrenmiş oldum sağol melo :)

Yukarı Alt