Guildde şuanda yer yok.Guilde logomuzu koyduk ayrıca union logomuzda koyuldu.En kısa zamanda guildden atım başlayacaktır.Hiç girmeyn ve 8 -9 lvl olan adamlar var çünkü.^^

ironEyE demiş ki:
Guildde şuanda yer yok.Guilde logomuzu koyduk ayrıca union logomuzda koyuldu.En kısa zamanda guildden atım başlayacaktır.Hiç girmeyn ve 8 -9 lvl olan adamlar var çünkü.^^
Salı günü atımlara baslasanız olurmu ?

+Dejavu+

Bilgiliyim
arkadaslar suan bende ındırıorum benıde guildinize alırsanız cok sevınırım bıde acc lasım o konudada bılgı verırısenız cok gusel olur :)

+Dejavu+

Bilgiliyim
arkadaslar suan bende ındırıorum benıde guildinize alırsanız cok sevınırım bıde acc lasım o konudada bılgı verırısenız cok gusel olur :)

Takımı
Galatasaray
WindTalker demiş ki:
Prisoners demiş ki:
WindTalker demiş ki:
benim charımı guildden kim attı çok merak ediyorum?
Ben bugün guilde girdim senin çar bildiğim kadarıyla bir arkadaşın çarı hacklenmiş,oda guilddeki yüksek levelli playerleri atmış. :wink1:
ee işde masterlık bilmeyenlerde olursa :roll:
Bu arada guildden çıktım :wink1:
Ps : Artık ReDBuLL'dayım :starving:

WindTalker demiş ki:
Prisoners demiş ki:
WindTalker demiş ki:
benim charımı guildden kim attı çok merak ediyorum?
Ben bugün guilde girdim senin çar bildiğim kadarıyla bir arkadaşın çarı hacklenmiş,oda guilddeki yüksek levelli playerleri atmış. :wink1:
ee işde masterlık bilmeyenlerde olursa :roll:
Masterliği bilmemekle ne alaka çözemedim adamın birinin charı hacklenmiş o atmış milleti hackleneceğini nerden bilsin master :roll:

Aynen ben nerden biliyim.Daha henüz kahin olmadım. :mrgreen: Hem iyi ya işte hepsi 3 gün orna geri dönmeyi kabul etti.İşte nowayout gücüde budur.Giren kişi bir daha çıkmak istemiyor. 8)

ironEyE demiş ki:
Aynen ben nerden biliyim.Daha henüz kahin olmadım. :mrgreen: Hem iyi ya işte hepsi 3 gün orna geri dönmeyi kabul etti.İşte nowayout gücüde budur.Giren kişi bir daha çıkmak istemiyor. 8)
Güç budur birlik beraberlik.

Bende oo 7 kişi arasindayim^^

Yukarı Alt