1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Nokia'dan Ücretsiz Ovi Servisi


 1. LosTKnighT

  LosTKnighT Öğreniyorum

  Kayıt:
  23 Mart 2009
  Mesajlar:
  216
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci.
  Şehir:
  єχтяαℓσσв

  Nokia geçtiğimiz yıl hizmete sunduğu bir servisini Ovi bünyesine kattıktan kısa süre sonra ücretsiz hale getirdi. Yeni servisin detaylarına yazımızda değindik.

  Nokia, geçtiğimiz yıl Ağustos ayında hizmete sunduğu dosya depolama servisi "Files on Ovi" yi ücretsiz hale getirdi. Ovi entegrasyonu sağlandıktan sonra popülaritesi git gide yükselen servisi mobil cihazınız ile yahut bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz küçük bir araçla kullanabiliyorsunuz.

  Öncesinde ücretli olarak sunulan arama, pdf, doc gibi ofis uzantıları görüntüleyebilme, birçok dosya formatını tanıyabilme gibi özellikler artık hiçbir kısıtlama olmaksızın herkes için ücretsiz sunulacak. Ayrıca aylık ve süre kısıtsız kotalı olan paketler (aylık 10GB 6,99€, süre kısıtsız 10GB 49,99€, aylık 30GB 12,99€, süre kısıtsız 30GB 99,99€) de artık tek bir çatı altında toplanmış ve her kullanıcıya 10GB boyutunda bir alan ayrılmış.
  [​IMG]

  Files on Ovi'yi Ovi hesabınızla kullanıyorsunuz ve ilk girişte hesabınızı giriş yaparak aktifleştirmeniz gerekiyor.

  Bu servis ile birlikte son derece güçlü bir mobil dünya haline gelen Ovi, bakalım daha ne gibi yenilikleri Nokia kullanıcılarına getirecek.