yaw kaykayı nereye koyacaz bowling biyere konmuyor ağacı yaktım sonrasını beceremedim lütfen yardım edin 105 yapabildim

Yukie

180 puan çözümü

1-televizyonun altındaki gazeteyi şömineye koyun, şöminenin sağındaki odunlarıda koyun, televizyonun üzerindeki çakmakla yakın, sonra şöminenin sol tarafındaki roketleri şömineye koyun. (1 tane bırakın)

2-ağacın altındaki kırmızı kutuyu açın, içinden death metal adlı cd yi müzik setine koyun.
3-saksıdaki taşı (saksı müzik setinin yaındaki dolabın üstünde) yemeğin içine atın.
4-ağacın altındaki yeşil uzun kutuyu açın içinden robot çıkacak sırası ile;
I-gövde
II-kafa
III-pil
IV-kollar
olmak üzere birleştirin ayakların üzerine,sonrasında müzik setinin solunda dart olacak onları robota takın.
5-noel baba sola gidince dolabın alt çekmecesinde "fare kapanları" olacak onları norl baba kapıyı dinlerken arkasında yere koyun
6-kenarda uyuyan kediyi noel babanın çuvalına koyun
7-şöminenin sağında odunların orda benzin var (kırmızı şişe) onu televizyonun üstündeki çakmağa dökün
8-noel baba çakmağı alınca, çuvalın arkasındaki kaykayı noel babanın ayağının arkasına koyun, sonra ordaki kalan son fişeği ağacın altındaki vazoya koyun, sonra noel babanın bıraktığı yeşil kutuyu açın, bowling topunu perdenin üstüne koyun, noel baba duvara yapışınca yerden çakmağı alın sonrada vazonun içindeki fişeği ateşleyin.
9-noel baba ellerini yukarı kaldırdığında sağ alt köşedeki hamster faresini çeketinden içeri atın...

Yukarı Alt