Kayıt
22 Aralık 2007
Mesajlar
110
Beğeniler
0
Niye sevinelim ki?


Fenerbahçemizin Asbaşkanı Ali Koç, Beşiktaş derbisinin ardından futbolcularımızı aldıkları galibiyetten dolayı kutlamak, coşkularına ortak olmak, kötü günde olduğu gibi iyi günde de yanlarında olmak için Şükrü Saracoğlu’ndaki soyunma odasına indi. Soyunma odasının tezahüratlarla inlemesini, futbolcuların sevinçten kendilerinden geçmesini, halay çekip, şarkılar söylemesini bekleyen Koç, gördüğü manzara karşısında şaşırdı kaldı. Fenerbahçeli futbolcular, zafer sarhoşluğuyla coşup kendilerinden geçmek yerine, normal bir lig maçının ardından soyunma odasında ne yapıyorlarsa o kadar sakindiler.

GÖZLERİNDEN OKUNUYOR

“Arkadaşlar Beşiktaş’ı yendiniz. Önemli bir galibiyet aldınız. Şampiyonluk potasına girdiniz. Niye sevinmiyorsunuz” diye soran Ali Koç’un şaşkınlığı Fenerbahçeli futbolcuların verdiği cevapla biraz daha arttı. Sarı-Lacivertli futbolcular, “Sadece Beşiktaş’ı yendik, şampiyon olmadık ki. Üstelik bizim için sıradan bir maçtı. Zaten kazanacağımızı biliyorduk. Biz asıl sezon sonunda şampiyon olduğumuz zaman sevineceğiz” dediler. Ali Koç, teknik heyeti kutlayıp, futbolcuları tek tek tebrik ettikten sonra soyunma odasından ayrıldı. Koç, soyunma odasından çıkarken, şampiyonluğa ne kadar inandıkları ve bunun için her türlü fedakarlığa hazır oldukları gözlerinden okunan futbolcularıyla da bir kez daha gurur duydu ve geleceğe daha da güvenle bakmaya başladı.

Kaynak: Akşam
 
Kayıt
6 Şubat 2007
Mesajlar
335.489
Beğeniler
1.636
Şehir
Taksim/IST.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
iki önemli derbiden galibiyetle çıkmış olmak büyük başarıdır sadece buna sevinsek bile yeterlidir lakin FB'yi derbi galibiyeti sevindirmeye bilir asıl hedef şampiyonluk daha da önemlisi avrupada zaferdir.
 

V.I.P

Old School
Kayıt
27 Ağustos 2007
Mesajlar
4.563
Beğeniler
1
Şehir
Ankara
Takımı
Fenerbahce
Sizleri kutluyorum bu düşünceyle önümüzde güzel günlerin olcağınada inanıyorum
 
Yukarı Alt