Kayıt
20 Mart 2009
Mesajlar
4.533
Beğeniler
0


Fragman

[youtube]v/mZKGyuBggcQ?fs=[/youtube]

Nikita, The CW Television Network ekranlarında yayınlanan aksiyon ağarlıklı drama türünde bir Amerikan dizisidir. 9 Eylül 2010 tarihinde izleyiciyle buluşmuştur.

Tür: Aksiyon, drama, korku

Ülke: ABD

Kanal: The CW

Yapımcı: Warner Bros

Oyuncular:
Maggie Q (Nikita)

Lyndsy Fonseca (Alex)

Shane West (Michael)

Aaron Stanford (Birkhoff)

Ashton Holmes (Thom)

Tiffany Hines (Jaden)

Melinda Clarke (Amanda)

Xander Berkeley (Percy)

KONUSU

Nikita problemli bir genç kızken, Division ismiyle bilinen, Amerikan Gizli Birimi tarafından ölümden kurtarılıyor ve sahte bir cenaze töreni düzenleniyor. Nikita'ya yeni bir hayata başlaması için 2. bir şans veriliyor ve ülkesini savunabileceği anlatılıyor. Ama ona söylemedikleri şey, onu bir ajan ve seri katil olarak yetiştirdikleridir! Sonunda Nikita'ya güvendiği kişiler ihanet ediyor ve genç kızın hayalleri yıkılıyor. 3 yıllık saklanmanın ardından, Nikita intikam peşinde koşmaya başlar, bu arada Amerikan Gizli Birimi yeni üyeler alıp, seri katiller yetiştirmeye devam etmektedir.

İMDB ; http://www.imdb.com/title/tt1592154/


Fikrim;
Gerçekten güzel bir dizi dizinin neredeyse tamamı aksiyon ağarlıklı olmakla birlikte Nikita isimli başrol oyuncumuzun ve yardaşı Alex'in geçmişte başına gelenleri, Nikita'nın neden intikam peşinde koştuğunu konu almış. Kötü o zaman derseniz yalınırsınız. Sizi diziye daha çok bağlayan şey ise 1.ci bölümün final sahnesi olacağından eminim. neutral1
 
Kayıt
11 Temmuz 2009
Mesajlar
930
Beğeniler
0
Şehir
Mobb Deep
Güzel paylaşım Teşekkürler fakat başlığı küçültürsen minnettar kalırım
 
Yukarı Alt