Kayıt
22 Eylül 2007
Mesajlar
759
Beğeniler
0
Şehir
pc masası
NextTür : Gerilim / Bilim Kurgu / Aksiyon
Gösterim Tarihi : 27 Nisan 2007
Yönetmen : Lee Tamahori
Senaryo : Gary Goldman , Jonathan Hensleigh , Paul Bernbaum , Philip K. Dick (Kitap)

Oyuncular

Nicolas Cage (Cris Johnson) , Julianne Moore (Callie Ferris) , Jessica Biel (Liz) , Nicolas Pajon (:mrgreen:) , Thomas Kretschmann (Mr. Smith) , Peter Falk (Irv) , Michael Trucco (Kendal) , Charles Chun (Davis)

Sıradışı bir yeteneğin sahibi olan Cris , hayatını oldukça zora sokan bu durumdan dolayı kaçak gibi yaşamaktadır. Birkaç dakika sonra olabilecekleri görmesini sağlayan bu yeteneğini kendi yararı için kullanmak isteyen devlet yetkililerinden kaçan Cris, Las Vegas'ta sihirbaz olarak çalışmaktadır.

Kumar masalarında kazanmak için oldukça işe yarayan bu yeteneği, yine kumar masalarında kendisini ele verecektir. FBI anti-terör ajanı Callie Ferris'in dikkatini çeken bu sıradışı durum, Cris'in bu kaçak yaşamının sonu olur.

Terörist bir grubun Los Angeles'a nükleer bomba atma tehdidi sonrası Callie, Cris'i kullanmak isterken aynı nedenden dolayı teröristler de Cris'i öldürmek isterler. Halbuki Cris'in yaşamak için önemli bir nedeni vardır. Gelecekte aşık olacağını bildiği kızı görmüştür ve onunla tanışabilmek için sabırsızlanmaktadır.


TIKA İZLE
 
Yukarı Alt