İşler baya karışıyor fragmana göre Kurt adamlar filan :)

süper olacak sanırım new moon :thumbsup:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Twilight' ı hep seyretmek istedim ama bir türlü fırsatını bulamadım. indirmek istediğimde de türkçe dublaj bulamadım xD

TwiLighT demiş ki:
Twilight' ı hep seyretmek istedim ama bir türlü fırsatını bulamadım. indirmek istediğimde de türkçe dublaj bulamadım xD
2.cisi geliyo 1.ciyi hemen izle bir şekilde :) zaten film akıyor alt yazı daha hoş :)

2. cisi daha hoş gibi bizim kızıldereliler :) coşacak vampirler çoaşacak daha neler olacak :mrgreen: seviyorum bu türleri..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Lev Trocki demiş ki:
İşler baya karışıyor fragmana göre Kurt adamlar filan :)

süper olacak sanırım new moon :thumbsup:

ohannnessssss muhteşem bir fragman finali tüm tüylerim diken diken oldu tam bugün blueray olarak satın alacaktım her zaman yaptığım gibi :P

acil olarak bu gece twilight'ı izliyorum dayanamayacağım artık.

Son düzenleme:

TrowZeeN

Öğretiyorum
daha dün izledim twilight'ı o kadar da abarttıkları gibi bi film degil. 2 saat boyunca kız öp diyo vampir yok öpersem kendimi tutamam felan film hep böle geçti. 7/10

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şimdi dikkatimi çekti orada ki hatun prison break'te ki avukat ablaya ne kadar benziyor özellikle dudaklar :P

TrowZeeN demiş ki:
daha dün izledim twilight'ı o kadar da abarttıkları gibi bi film degil. 2 saat boyunca kız öp diyo vampir yok öpersem kendimi tutamam felan film hep böle geçti. 7/10
ne aradıgına bağlı :D fantastik iyi kurgulanmış bir film eğer öpüşme sahnesi arıyosan izlenilenecek bir film değil :D üstadım :D

@Extra

bu 2. film gelecek olan filmin fragmanı birncinin değil
new moon(yeni ay) twilightın(alacakaranlık) devamı

@Wind

Alice Cullen uwww yani :thumbsup:

Yukarı Alt