-Resim Silinmiş.

Evet arkadaslar,New hysteria neden bunu söylüyorum çünkü hell gate ile güçlerimizi birleştirdik iyi guildler birleşince en iyi guild ortaya cıktı.Suanda serverda tekiz ne brothers nede baska bır guıld serverın en güçlü guıldıyız tekrar söylüorum.Artık serverda terör estriceğiz Cool suan ıcın yermız dolu eger 64+ vede oyunda kalıcıysanız 4-5 tane yerimiz var onlarada alırız sizleri vede buyuk gururduyarız sızi aramizda görmekten.Artık diğer guildlerin masterları guildlerını kapayabılırler bosuna 1. olucaz diye neyse guıld alımları cok sınırlıdır o yuzden cok guclu kısılerı almayı hedeflıoruz onlarda 4 veya 5 kısıdır ama her hangı bır degısıklıkte sizlere oyundan veya burdan bilgileri sunucağız...

Guild alımları için herhangi bir HYSTERİA playerına cevap yazabılırsınız bu arada guıldimizi merak edenlere ...... =)

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Ss lerde hersey acık butun elestrılere acıgız vede serverda tekiz dioyoruz...

Bütün guildlere basarılar...[br]Şu tarihte gönderildi: 02 Ağustos 2007, 23:32:39[hr]bu arada bu fotolar yenılenecek daha gelıcek 5 kısı daha var ve cıkarılacak eu char lar var :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yeni server olduğunu biliorm ama birleştik diyince en az 3 4 tane 80 bekledim ama tırt çıktı

noname lütfen parazit yapmayalım. hysteria ile açılan her konu amacındna sapıyor, bir süre sonra da tartışmalar başlıyor. acaba bir çekememezlik mi söz konusu? Rolling Eyes

Dampyre

Buralıyım
Chauncey demiş ki:
noname lütfen parazit yapmayalım. hysteria ile açılan her konu amacındna sapıyor, bir süre sonra da tartışmalar başlıyor. acaba bir çekememezlik mi söz konusu? Rolling Eyes
çekemiyolar Rolling Eyes

Chauncey demiş ki:
hangi guilddesin? hercules te

basarılı bır guılde cembe takmaya calısan okdar ınsan varkı emınım senın max lvl 40 tır tr_haydutlar gıbı bır ısımlı guıld kurmussundur o guıldde tıka basa 2x lvl adamla doludur oyuzdende hysteria cekemıosun bence bu bır ıkıncısı

AZREAL yanı metın abımız bızım ııcn cok degerlı ve ozeldır ayrıca yasıda buyuktur ona lol dıyemessın saygı meselesı bu ozaman sen banada lol dıosun bu araada lolun ne demek oldugunu bılıorum aly ederek gulmektır sadece gulmek deıl...

böle cvp vermeyi sevmem ama senin dilin de cvp vereceğim

1- herculeste oynamıorm
2- lvlim 40 fln diil
3- ermiş deilim bi nick li birinin yaşını anlayamam saygı düyüosun ama sen ne demk olduğunu bilmiosun :?!!!

yoo gayet ıyı bılıorum bu arada tsk sayende post kasıorum ama mantıksız post kasıorum artık bu konuya daha fazla cevap verme yeter!!!burası guıld bolumu burda bole seyler konusulmaz gıt kendı guıldınle kendı serverın guıldlerıyle ılgılılen...

METIN abı snaa seslenıorum bak 5 cı ısumu kestım 2 gunde su tg olayını kapatalım allah askına canım sıkılıo hadı bak ss nı atıorum bu arada devıl rus tıdıkeyın elınden aldım bu ısuyu ıkısıde kufur ettı bana=)-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

yıne ben yıne oskıjen canının yuzde 70 ınde geldım ama herkesın elınden aldım:D

Yukarı Alt