Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

_CaspeR_

Buralıyım
ewet beyler chest mod artık 1,66 versionunda çalışmıo o yüzden sizde eski versiyonunu kullanın arık malesew tam çalışmıyor dedik ama çalışıyor lütfen eski srobotu indirin kullanın farketmiyor hangi version olduğu artık çok kolay srobotun yapabilecek birşeyi yok artık eski versiyona hiç bir şekilde müdahale edemez bu yüzden alın size 1,98 linki.... Sabaha Kadar Bott.....

işte Linkler====

http://uploaded.to/?setlang=tr&id=9lvwvc BOT

http://uploaded.to/?id=s3ouc1&setlang=tr buda chesmod

EMEĞE SAYGI

Morwena

Buralıyım
nasıl arkadaşlar işe yarıyor mu denemeden önce tarattırın derim ben Cool

lem len lüm lün lin kin kim

aga yaf bu iyi güselde :lol: yaa bu europa charlarında bota koymaya gelmio bak ben 21 lvl str ım gidiom 14 lvl t,ger lara koyuyom sabak kalktıgımda sadece % 4 kasmış oluo ditmiş ölmüşş .... :@ 10çün bota koyarken bile başında bekliom :lol: yane bo flana çinliler için :lol:

StarkDrache

Bilgiliyim
CoRAsPiN demiş ki:
lem len lüm lün lin kin kim

aga yaf bu iyi güselde :lol: yaa bu europa charlarında bota koymaya gelmio bak ben 21 lvl str ım gidiom 14 lvl t,ger lara koyuyom sabak kalktıgımda sadece % 4 kasmış oluo ditmiş ölmüşş .... :@ 10çün bota koyarken bile başında bekliom :lol: yane bo flana çinliler için :lol:
Arkadaşım bir Söz vardır ;

ForEverChinese :mrgreen:

StarkDrache

Bilgiliyim
Oyunu Açmıyor !
Sadece ?????????? HAtası veriyor . Aynı anda tbotla deneyince açıyor ama isro sürekli ???????? hata veriyor ( Chesdmod aÇkken ) Confused

StarkDrache

Bilgiliyim
Arkadaşlar Denemediğim YoL Kalmadı !
Sonuç ; Bende Chesdmod Açıkken Sro Açılmıyor ( ??????? Hatası ) ama Chesdmod kapalıyken açılıyor yada tbotla açarken açılıyor sanırım sorun chesdmodda hatta kesin onda ben karışmıyorm sizde deneyin ama bende olmadı detective

_CaspeR_

Buralıyım
ewet çalışıyor ama bazı pc lerde ekran kartının driverının yenilenmesi lazım ?? işareti hatası veriyo oda ekran kartını güncelleyince çalışıyorrr

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt