Bilgisayar bazen kendi kendine 98 stiline dönüyor yada bazı yerlede karama oluyor, karamanın üstüne işaretçi ile geldiğimde düzeliyor.İ şaretçiyi çekince tekrar kararıyor. Virüs vardır diye tarama yaptım 1 tane çıktı onuda halletim.

kara_adam demiş ki:
Bilgisayar bazen kendi kendine 98 stiline dönüyor yada bazı yerlede karama oluyor, karamanın üstüne işaretçi ile geldiğimde düzeliyor.İ şaretçiyi çekince tekrar kararıyor. Virüs vardır diye tarama yaptım 1 tane çıktı onuda halletim.

Sorunu düzeltirsin ama fazla uzun süreli olmaz format sorunu direk paklar... :detective:

büyük ihtimal reklam scriptleri bulaşmıştır onu programlarla halledebilirsin ama biraz bilgi isteyen bişey. Bunun yerine Leo Kenzo'nun da demiş olduğu gibi Format atmak seni kesin çözüme ulaştırccaktır.

Leo Kenzo demiş ki:
kara_adam demiş ki:

Sorunu düzeltirsin ama fazla uzun süreli olmaz format sorunu direk paklar... :detective:
dostum harddisk bolluğu var herlde sürekli formatladığına göre:D

Yukarı Alt