Tekrar toparlamamız kolay olmayacak , 110.000 civarı mesaj vardı forumda , ama inşallah eski haline döndürürüz siteyi.

pfffffff

Aileden
çok kısa sürecek toparlanması bende konuların (çoğunun) yedegi var aklıma geldikçe koyuyorum
ama 12 k mesaj demek nerden baksan 3 4 ay sürer ama önemli deil bizi tanıyanlar bize yapılan ihaneti bilir ve onu görmezden gelir Cool

Bunu makinenize format atip tekrar kurmus gibi dusunurseniz aslinda pek bir sorun oldugunu sanmam hem avrupa serveri acilmasina yakin bu olayin gerceklesmesi yeni bir arayuz yeni bir bilgilerle karsiniza yepyeni bir forumla cikmis oluruz
ben aslinda pek uzulmedim sahsen uzuldugum tek sey bu forumda mod konunumda ve extraloobun arkadasinin bu davranisi yapmais (sifresini vermesi yada baskalarinla paylasmasi)
dedigim gibi hic bir sey bitmis degil asil simdi yeniden basliyoruz

pfffffff

Aileden
evet katılıyorum neden bitsinki zaten ilk acıldıgında bundan farkı varmıydı?
gene bir yandan eğlenecek bir yandan bilgi edinecek bir yandan da bilgi sunacagız tabi bunları yaparken calısmıs olacagız ve bir sonuc elbetteki alacagız hiçbirşey bitmedi hatta yeni başlıyor Razz

Punsier demiş ki:
Bunu makinenize format atip tekrar kurmus gibi dusunurseniz aslinda pek bir sorun oldugunu sanmam hem avrupa serveri acilmasina yakin bu olayin gerceklesmesi yeni bir arayuz yeni bir bilgilerle karsiniza yepyeni bir forumla cikmis oluruz
ben aslinda pek uzulmedim sahsen uzuldugum tek sey bu forumda mod konunumda ve extraloobun arkadasinin bu davranisi yapmais (sifresini vermesi yada baskalarinla paylasmasi)
dedigim gibi hic bir sey bitmis degil asil simdi yeniden basliyoruz
katılıyorum valla,zaten yeni skiller yeni pt sistemi falan derken erşey değişti eski bütün rehberler işe yaramaz oldu,xzibite teşekkür etmek lazım aslında forumu temizledi.

bu arada bu topic silmek yerine kilitlemek olayına karşıyım ben önceden site yavaşlar die silmiyoduk ama adam bütün topicleri sildi site hala aynı hızda bence hiç topic kilitleyip kirlilik yapmadan silelim gereksizleri.

pfffffff

Aileden
abi bizim topic silmememizdeki amac baska bak simdi bunu bana extra söledi yoksa bende silmek istiyorum bak anlatıyorum
diyorki;
siteye gelen bir kişi siteye bakar kullanıcıların postlarına bakar sayfalara bakar ve site eski yeni (tecrübeli,tecrübesiz anlamında) bir karar verin dedi
ayrıca suna bak simdi bu topicin silindigini düsünürsen senin 4 benim 5 punsierin 6 (misal) postuda silinmis oluyor.
Ayrıca sen su konu sildiginde site yavaslar olayını ters anlamıssın sanırım aslında sildiginde hızlanır site ama programı varmıs ve hızlandırıyormus extraloob.

buarada bidaha böyle bişey olmaması için bnce önlem alınmalı,ne yapılabilir bilmiyorum ama bişeyler yapılmalı

pfffffff

Aileden
normal bir mod bu şekilde her konuyu silemez
buadam gold hack bölümündeki sabit baslıkları bile ucurmus
buna extra özel yetkiler vermis admı mod ama adam admin gibiymis anlıyacagınız
benim tavsiyem birisine iyice alısmadan iyice tanımadan yetki vermemektir onun icin ugrasıoruz su anda.

ii ki ban yetkileri fln yokmuş Confused yoksa işte o zaman siteyi tekrar toplamak çok zor olurdu

ElazigLee demiş ki:
normal bir mod bu şekilde her konuyu silemez
buadam gold hack bölümündeki sabit baslıkları bile ucurmus
buna extra özel yetkiler vermis admı mod ama adam admin gibiymis anlıyacagınız
benim tavsiyem birisine iyice alısmadan iyice tanımadan yetki vermemektir onun icin ugrasıoruz su anda.

sanirim burada bir hata var
bir mod istedigi sekilde diledigi konuyu siler
hatirlarsaniz ben bot bolumunde her konuyu hem editleyebiliyor hem silebiliyordum
sadece donanim bolumunun moderatoru oldugum halde tum konulair hatta sabit basliklari bile silme yetkim vardi
buraya dikkatinizi cekmek istiyorum
neyse artik olan olmus yani bu olay bizim daha dikkatli olmamizi gerektiriyor

Pennywise demiş ki:
buarada bidaha böyle bişey olmaması için bnce önlem alınmalı,ne yapılabilir bilmiyorum ama bişeyler yapılmalı
Moderatör alımları yapılırken şak diye karar verilmemeli , forumdaki katkısına bakılmalı ve nadiren seçim yapılmalı diye düşünüyorum Cool
Seçim yapılırken çabuk olunuyor bence , bir de seçim yapılırken kişinin verdiği bilgilere bakılmalı bence.Çünkü bazıları başka sitelerden sürekli program , bot vs. alıntı yapıp buraya açıyor faydalı biri olarak gözükmek için.Tabi alıntı da yapılabilir ama kendin de birşeyler yapmalıın di mi :lol:
Pennywise demiş ki:
bu arada bu topic silmek yerine kilitlemek olayına karşıyım ben önceden site yavaşlar die silmiyoduk ama adam bütün topicleri sildi site hala aynı hızda bence hiç topic kilitleyip kirlilik yapmadan silelim gereksizleri.
Topic silmeyle site niye yavaşlasın ki :lol:
O değil de arkadaşlar konu kilitlerken kilitleme sebebini de yazarsak daha iyi olur diye düşünüyorum.Yani direk konuya "kilit" deyip kilitlemeyelim , kilit sebebini yazalım , sonra her konuya kilit atıyorsunuz diyor üyeler Wink

Yukarı Alt