Liu

rank8
ya misal 80 e kadar str bow gıttın cold u achmadın 80 de heuksal skıllerını nın misal bi serinin sonuncu skıllerını maxlasak damage de bı degısıklık olurmu Question

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bow char heuksal ne alacak ki ancak hp için passive açarsın heuksal da Arrow

Liu

rank8
yoq bowdan heuksal a doncem skıllerın serılerınden en son skıllerı achsaq we maxlasak damage de azalma olurmu Question

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yahu neyden neye dönersen dön bir sorun olmaz lakin str bir charı inte çevirmek gibi bir şekil düşünüyorsan char gücü düşer yandan yemiş char olur ama full str bir char bow - blade - glavie char olur önce heuksl açarsın sonr onu kapar ne istersen açarsın gibi olur sorun da olmaz.

hicbir sorun olmaz. benm char 74 e kadar full str glavieydi beyenmedim blade oldum 80 e kadar blade gittim 80 de baya bi blade durduktan sonra 1 hafta falan oluyo bowman oldum hicbir sorun yok istedigin gibi deistirebilirsin Wink ama maliyet cok yuksek haberin olsun 73 den 0 yapmak icin 50 m harcadim tabi bu sadece isin skill kismi + weapon u saymiyorum tabi okadar skill i silmek 10 15 gun suruyo onuda unutmamak lasm

Liu

rank8
ya onu demıorum skıllerın serılerı war ya 1. kitapcık 2. kıtapcık yanyana onların en sonundakı skıllerı max lasam olurmu dıorum oncekılerı acmayıp ya

Beijo

Bilgiliyim
glavie de bi skillin 1. kitabını maxlamadan 2. sini açamassın zaten...

Yukarı Alt