oyuna girdim cerberus kesildi hmn ardında bi cerberus daha cıktı oda kesildi sonra 1 cerberus daha cıktı oda kesildi ard arda 3 kere cıktı sanırım bu sıroda ilk :lolmuch:

bagzen oluyor lord öldürdüler ardına az bir canla tekrar dogdu ve bida yatı bidaha az bi canla dogdu tekrar yatı

bu olay xianda oldu

legosal demiş ki:
oyuna girdim cerberus kesildi hmn ardında bi cerberus daha cıktı oda kesildi sonra 1 cerberus daha cıktı oda kesildi ard arda 3 kere cıktı sanırım bu sıroda ilk :lolmuch:
Kardeş inanmamıstım ilk basta ama benimde basıma geldi simdi Isyutaru öldü ama 1 dk sorna yeniden cıktı Shocked [GM]Lerin Kafaları iyi galiba Arrow :mrgreen:

DnA

rank8
poseidondada isyu 4 kez üst üste çıktı 1 hafta daha çıkmaz herhalde :mrgreen:

kardeş spartada demin oldu bu olay 10-15 kere cerberus cıkıp öldü yukarda ceberus cıktı yazıyo öbürü öldüryo cıktı yazıyo öbürü öldürüyo gm bilierek yapıyo heralde kahvekeyfi

mercury serverinin tüm pc basındaki adamları tg ye hücum etti bandit kalesinde nerdeyse adım atcak yer kalmadı 60 ı gecik Tiger Girl 7 tane gibi bişey Cerberus 16 Uruchi 8 İsyutareu 2 de lord cıkdı :mrgreen: :mrgreen: bende aradan kapdım bişiler :lolmuch: 3 TG 4 Cerb :lolmuch: :lolmuch:

stoopme demiş ki:
mercury serverinin tüm pc basındaki adamları tg ye hücum etti bandit kalesinde nerdeyse adım atcak yer kalmadı 60 ı gecik Tiger Girl 7 tane gibi bişey Cerberus 16 Uruchi 8 İsyutareu 2 de lord cıkdı :mrgreen: :mrgreen: bende aradan kapdım bişiler :lolmuch: 3 TG 4 Cerb :lolmuch: :lolmuch:
ewet tg uruchı ve cerberusun sayıları dogru
ama isu 4 kere kesıldı Evil or Very Mad
yarkanı da kesen olmadı Evil or Very Mad
inş ben gidip kesicem birazdan

Bunlarda tg ss lerı yetısemedım koymaya dıgerlernı :mrgreen:
viewtopic.php?f=13&t=23666

Böyle bugların sonu Roll back tir. Hadi gözünüz aydın.
O kadar unique çıktı 1 tanesine gitmedim.Böyle olacağı belliydi.
Sar başa yapacaklar şimdi Neutral Confused

En iisi olur..
Zaten gitmemiştim ss ler kar ım olur :lolmuch:
haa pardon peş peşe çıkmalar bittikten sonra yarkana gitmiştim
Ama onada Gargi :mrgreen: izin vermedi kesmeme Evil or Very Mad

Ya Pacific de gece 1 de bi başladı saat 3 e kadar peş peşe çıktılar lord sonlara dogru çıktı.Ama manyaktı isuda mille karakoram a yuklenmiş dalıyolardı urichide de aynı şey bende fırsattan istivade T.g kestim :lol:

Daha önce silkroad dan hiç bu kadar zevk almamıştım sıfır lag ve dakikada bir ısu çıktı çok zevkli geçti sadece bir tane ısu kesebildim gerisini bulamadım :mrgreen:

Yukarı Alt