Bu mesaj mkosku33 rumuzlu uyeden alinti yapildi
mkosku33 demiş ki:
Dostum ip limit 2 ile gelmeyın bana ya. Limiti 3 yap 4 yap. 2 nedir kardeşim?

3 4 yapınca Botlar'dan geçilmiyor server , biz serverimize bot değil gerçek player arıyoruz. bot istesek atarız bot oynarız sorun yok o konuda :)

lütfen oyuna yeni indirme linkleri ekleyin,mevcut link çok yavaş 20kb ile indiriyor fiberde.Mediafire,zippyshare vb eklemelisiniz.1 saattir indiriyorum %4 oldu öyle söyleyeyim.teşekkürler.

kardeşim hersey guzel ama oyun aynı sekıl kalsın sox rate ıle oynamak da nedır allahını seversen. bir de ne kadar cok playerler ile ugrasıyorsun.sen moderatorsun dedıgını sadece bır sekılde yap sohbet odası gıbı yabtın serveri.

Bu mesaj ucanokul rumuzlu uyeden alinti yapildi
ucanokul demiş ki:
kardeşim hersey guzel ama oyun aynı sekıl kalsın sox rate ıle oynamak da nedır allahını seversen. bir de ne kadar cok playerler ile ugrasıyorsun.sen moderatorsun dedıgını sadece bır sekılde yap sohbet odası gıbı yabtın serveri.
Sox rate aynıdır 1

Oyuncularımızla alakadar oluyorum sorunlarını dinliyorum diğer oyunlar gibi başlarından savmuyorum buda bizim ilgimizi ve kalitemizi gösterir 2

EXL de möderatör değilim aynı zaman'da N7 Yöneticisiyim. 3

Bu mesaj SC Maxvelinga rumuzlu uyeden alinti yapildi
SC Maxvelinga demiş ki:
Bu mesaj mkosku33 rumuzlu uyeden alinti yapildi
mkosku33 demiş ki:
Dostum ip limit 2 ile gelmeyın bana ya. Limiti 3 yap 4 yap. 2 nedir kardeşim?

3 4 yapınca Botlar'dan geçilmiyor server , biz serverimize bot değil gerçek player arıyoruz. bot istesek atarız bot oynarız sorun yok o konuda :)
Kardeşim maşallah herşeye cevabın var da 2 limit 3 olsa bari daha iyi olur. İstek var çözüm istiyoruz kaptannn

yahu şu indirme kısmına farklı düzgün sunucular eklemek bu kadar mı zor?saatlerdir oyun milim milim iniyor bu nedir.Tak azıcık.

Bu mesaj TheRage rumuzlu uyeden alinti yapildi
TheRage demiş ki:
yahu şu indirme kısmına farklı düzgün sunucular eklemek bu kadar mı zor?saatlerdir oyun milim milim iniyor bu nedir.Tak azıcık.
Gerçekten şu linke bir çözüm bulun indirirken insanın canı sıkılıyor. :buddha: :!!&%&!

Spam yapmayalım hocam. Günde 1kere diye biliyorum ben sınırını biligine.

SC Maxvelinga demiş ki:
Bu mesaj Incandescent rumuzlu uyeden alinti yapildi
Incandescent demiş ki:
bro oyun inmiyor
https://mega.co.nz/#!LIRwCJAK!QgVQzWZOP ... cmIUrftRFQ

Buradan deneyin hocam.

Bu mesaj Florensia rumuzlu uyeden alinti yapildi
Florensia demiş ki:
Merak etmeyiniz günde 1 defa güncelliyorum + olarak cevap gelirse cevaplıyorum kurallara aykırı değil.
Bir günde iki defa güncellemişsin. Onu gözden kaçırmışsın sanırım. Ben onu kastettim yoksa cevaplamanda her hangi bi aykırı durum yok.

Florensia demiş ki:
SC Maxvelinga demiş ki:
Bu mesaj Incandescent rumuzlu uyeden alinti yapildi
Incandescent demiş ki:
bro oyun inmiyor
https://mega.co.nz/#!LIRwCJAK!QgVQzWZOP ... cmIUrftRFQ

Buradan deneyin hocam.

Florensia demiş ki:
Merak etmeyiniz günde 1 defa güncelliyorum + olarak cevap gelirse cevaplıyorum kurallara aykırı değil.
Bir günde iki defa güncellemişsin. Onu gözden kaçırmışsın sanırım. Ben onu kastettim yoksa cevaplamanda her hangi bi aykırı durum yok.
Olabilir , kaba kelime kullandıysam özür dilerim malumunuz Server yönetmek kolay değil şu sıralar 2 - 3 saat bir uyku ile duruyorum oyun tam yerine oturana kadar.

@SC Maxvelinga Ayrıca bu forumda moderatösünüz daha dikkatli davranmanızı öneririm. :muck:

Yukarı Alt