Hacım ptnin bütün adamları senin çarın nova düşmesi zaten büyük bir ihtimal 8inden birine ^^
Ps:Hayırlı ossun

Düzceli sen hangi serverdeydin? (Söylede yanlışlıkla orda char filan açmıyalım makara:)

duzceli01 demiş ki:
toplatmıyorum bankada koyucak yer yok hiçbirinin :S
Ben olsaydım elixir ile alchemy işine de girerdim. O kadar elixir düşüyor her gün, en az bir tane +7 bassan (Tür önemli değil ama düşen Staff ları biriktirip hepsine birden deneyebilirsin) sana haftada 3b-4b rahat kazandırır sadece alchemy'den. Tabi Nova Drop ve düşen Str, İnt, Stamina, Challenge vs böyle değerli tabletleride stone olarak satsan haftalık rahat bi 8b-9b gelir elde edersin :) Dersen tabi o kadar sıkıntıya gelemem its ok :P ama gördüğüm kadarıyla 7/24 charlar ile ilgilenebiliyorsun :starving:

ErdiDemiral demiş ki:
duzceli01 demiş ki:
Ben olsaydım elixir ile alchemy işine de girerdim. O kadar elixir düşüyor her gün, en az bir tane +7 bassan (Tür önemli değil ama düşen Staff ları biriktirip hepsine birden deneyebilirsin) sana haftada 3b-4b rahat kazandırır sadece alchemy'den. Tabi Nova Drop ve düşen Str, İnt, Stamina, Challenge vs böyle değerli tabletleride stone olarak satsan haftalık rahat bi 8b-9b gelir elde edersin :) Dersen tabi o kadar sıkıntıya gelemem its ok :P ama gördüğüm kadarıyla 7/24 charlar ile ilgilenebiliyorsun :starving:
ben storage'da sürekli her çeşitten 1 item tutarım, düşen elixirleride her 24 saatte bir o itemlere basarım, ara sıra +7 oluyor az para geliyor :P

ama o stone satma işi çok zor ya :mrgreen:

ErdiDemiral demiş ki:
duzceli01 demiş ki:

98 lv speara +5 denedim :D yaklaşık 160m gold, yani yaklaşık 200 elixir weapon harcadım ,yanında luckyde kullandım arada
silah şuan +3 :P korkuyorum artık daha fazla + denemeye :D

Ya yiter ya vallaha yiter ya , Abi hayırlı olsun ama atlıcam artık ya gözüme gözüme giriyor şu novalar 1 tane düşmezmi bi adama yaaaaaa :twisted:

Yukarı Alt