MYTHEON ~ Tanrılara Meydan Oku !

- Resim Silinmiş.​

Aylar öncesinden sizlere ekimde closed beta açılacağını ve kasımda betanın başlayacağını Türkiye'de İlk sizlere duyurmuştum..ve closed beta alımları açıldı extraloob.com üyeleri olarak tükenmeden alın ^^

Not : Mytheon tr dil desteği ve tr forum bakımda olduğu için site şu an sadece ingilizce olarak hizmet vermektedir tr forumları tekrar gelecek.

http://www.mytheongame.com adresine girip en son sslere bakıp,beta için kayıt olabilirsiniz daha öncede duyurduğumuz gibi çok güzel bir mitoloji oyunu geliyor..beklediğimize deyecek

Not2: Closed Beta kayıtları bitince Türkler için özel beta düzenleyebiliriz ( warrior epic 'dede böyle olmuştu ) bu özel beta kayıtları için sizden üye isimlerinizi alıp liste yapıp mail olarak atmam gerekecek üyeliklerinizi şimdiden alın bir köşeye yazın özel betada buluşalım ^^

Mytheon Online En Yeni Görüntüler : MYTHEON-ONLINE-OYUN-TANITIMI-YENI-EKRAN-GORUNTULERI-t147174.html

Mytheon Online Trailer ( Türkçe Seslendirme ):
http://www.youtube.com/watch?v=bnVgUP_git0

Mythen Online Türkiye Yönetimi
Respect

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

O.p

rank8
Bir üyelik alıyımda,belki ilerde satılır boş üyelikler :twisted:

Metin2 ile bu oyunu bir tutabilecek kadar oyun sistemlerinden anlamıyorsanız hiç yorum yapmayın en azından kendinizi rezil etmeyin.

O.p

rank8
SS ler güzel.Silkroadın ilk halinden daha güzel grafikleri var bence :wink1:

Gameworld

Bilgiliyim
Şöyle sro wow ko üçlemesini tahtından edecek bir fantazi mmorpg çıkmadı gitti

Tam arkadaşlarınla kasılcak bir oyuna benziyor.Beta bölümü geçsin bir oynayacam^^

Hemen alıyorum üyeliğimi bakalım yeni online oyun arayışı içerisindeyim zaten :P

Respect demiş ki:
Metin2 ile bu oyunu bir tutabilecek kadar oyun sistemlerinden anlamıyorsanız hiç yorum yapmayın en azından kendinizi rezil etmeyin.

rezil olan belli oluyor beş para etmez bir oyun şu grafiklerin iğrençliğine bak
arada ne fark var

hayabusa_ demiş ki:
Respect demiş ki:

rezil olan belli oluyor beş para etmez bir oyun şu grafiklerin iğrençliğine bak
arada ne fark var

İlk uyarını aldın. :!:

Uyarmaya gerek yok buyursun tartışsın..

İyi grafik = iyi oyun demek değildir.. Knight Online hala milyonlar tarafından oynanıyor Grafikleri atari grafiği gibi olduğu halde en ufak örnek.

Şu zihniyetten arının bu oyun %100 Türkçe olacak ve yönetim Türklerden oluşuyor ( bende dahil ) sizlere closed beta fırsatı sunuyor True Games şirketi ( Kapalı Beta anlamına geliyor herkes alınmıyor ) bende diyorumki üyeliklerinizi alın sonra bildirin bana betaya aldırayım sizi böylede bir fırsat sunuyorum

siz gelmişsiniz oyunun sslerini tartışıyorsunuz.

isterse grafik olmasın hiç sadece yazılarla oynansın koskoca Amerikan TrueGames şirketi bize böyle bir seçenek sunuyor..

Ayrıca ss lere bakarak nasılda oyunu 10 saniyede yorumluyorsunuz onada şaşıp kalıyorum bu oyunlar milyon $ lara mâl oluyor biri çıksın 10 saniyede berbat desin oyunu harcasın kendince komik birşey yani bu yaptığınız..ufkunuzu genişletin biraz.

Şimdilik orta seviye bir oyun gibi görünüyor lakin denenmesi lazım bir oyun bence.Biz şimdi üyelik açınca direk closed beta yamı kayıt olmuş oluyoruz ?.

Yukarı Alt