Mutlu Yıllar Prada

Nice Mussss Mutlu Yıllar Berker Abi. :muck: :kalp:

:kalp: :kalp: Doğum Günü Pastan :kalp: :kalp:

Doğum günü hediyen

Buda küçük Bir Süpriz ^^

İçkiler Benden :P

Biz Hep Seninleyiz :kalp:

extraloob : Extraloob.Com ailesine user olarak gelip usuldan takılan karizmasıyla hep dikkatimi çeken kardeşim, zaman içerisinde zekasıyla beni etkileyen ve hepsinden önemli güvenilir olması herşeyiyle yanınızda durması beni derinden etkilemiştir bunları gördükten sonra kardeşimin yükselişi başladı ve ona verebileceğim yegane paye olan veliahtlık zincirine göre giden Playboy title'nı tamamıyla aldığı gibi title'ın tam yetkili hale getirtmiştir sözün özü bir kardeş bir ortam adamı bir isveç seyahati için kafa adam arıyorsanız sizin işiniz çok zor ama benim işim çok kolay yanımda Prada olduktan sonra keyfim yerindedir her daim.

Titus Pullo : Şu forumda tartışma konusunda kendi aşmış tek kişi ve tek rakibim xP Zamanımız olmuyor son zamanlarda tartışma ortamı bulamıyoruz o tatilde ben tatilde -.- Ama yaz sonu bi buluşup münazara yapmak gerek. Hep buradan dem vuruyorum. Reale bakarsak alemlerin kralı. Bodrumdaydı en son agh agh bensiz neler yaptı kim bilir orda. Bu sebebden dargınım ona -.-

Respect : Happy Birthday T-Bag Seni uzun uzun yorumlamak isterdimde anlatılmaz yaşanırsın sen bro..^^

Majestic: Ulan sen şansı görüyormusun bro o kadar koştur koştur ansızın bir kaçamakla eve gel birden kardeşimin doğum günü olduğunu öğreneyim vede neredeyse kaçıracakmışım vahhh. :| Berker'im hayatımda kaliteli zaman geçirdiğim top10 listemde hala ilk sıraları zorluyorsun. :P Canım kardeşim öncelikle geçmiş kandilini ve daha sonra doğum gününü kutlar sağlıklı ve huzur dolu upuzun bir ömür dilerim.İyiki varsın iyiki bizlerle bu çatı altındasın. :muck: :beer:

Black Rain : Hayatımda tanıdığım en class insanlardan. Kendisini forumun kralıdır :P Bitanedir, candır, Berker abimdir <3 :kalp: :muck: :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Nice Mutlu MussssMutluuuu Yıllaraaa Kardeşimmmmmmmmmmmmmm :muck: :kalp: :beer: :kalp: :muck:

Ps : bol tangalı geceler senin ve benim olsun :P

Yukarı Alt