Kayıt
6 Şubat 2007
Mesajlar
335.490
Beğeniler
1.635
Şehir
Taksim/IST.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Muhteşem Bir SS Alma Programı [ Snag It ]

pc üzerinde alınabilecek her ss (screenshot) ları bu programla alabilirsiniz. tek yapmanız gereken indirmek ve tadını çıkartmaktır.SnagIt Screen Capture and Image Editor
SnagIt lets you capture, edit, and share exactly what you see on your screen - fast

http://www.techsmith.com/screen-capture.asp
 
Kayıt
10 Mayıs 2007
Mesajlar
1.003
Beğeniler
0
Şehir
Yzgt..!!
Buda FuLL Sürümü
SnagIt Screen Capture and Image Editing TechSmith SnagIt 8.2.2


(indir 14.0 MB)

Serialler :

ES5CF-CCMB5-M2JHC-6GMVF-Q6D8D
UCMHA-BA4FC-KV7AK-Z63SR-LF63D
RTWMZ-FAH5S-MBECH-5MQ4S-UMD9A
CYCC4-46WCM-55DYN-Q8YGD-A49R3
YCMBS-KXCAD-BDDVQ-N934C-6693F
BZS3C-BMAQM-4HG5C-XMLQ4-B84FF
BVCMC-DCYKA-Q6DJB-Q85PD-JM6D9SnagIt Ekran Yakalama ve Paylaşma

İhtiyacınız olan tüm ekran yakalama ve düzenleme işlevlerini tek bir yerde toplayan çok güçlü bir program...
SnagIt'i kullanarak, ekranınızda her hangi bir şeyi seçebilir ve yakalayabilirsiniz, daha sonra kolayca metinler, ok işaretleri veya efektler ekleyebilirsiniz ve yakalamanızı bir dosyaya kaydedebilir ya da hemen Sohbet yazılımınızla veya e-postanızla paylaşmaya başlayabilirsiniz.
Ekranınızdan bir yazı, resim veya doğrudan bir web sayfası yakalayabilkirve paylaşabilirsiniz. Veya, Bilgisayarınızda çalışan her hangi bir programın bir parçasını yakalayabilir ve paylaşabilirsiniz.
SnagIt ile Neler Yapabilirsiniz? SnagIt çok esnek olduğundan, masaüstünüzde çalışırken veya çevrimiçiyken her gün yaptığınız işleri kolaylaştırmanızın, hızınızı, yaratıcılığınızı arttırmanızın bir çok yolu var. Yapılabilecekler sadece sizin hayal gücünüzle sınırlı.
Ekranınızda Tam Olarak Ne Görüyorsanız Onu Paylaşın: Resimleri metinlerle birleştirmek yalnızca metinlerle iletişim kurmaktan daha güçlü bir yöntemdir. Bu nedenledir ki SnagIt yakalamaları varmak istediğiniz hedefe ulaşmada oldukça etkilidir. Ekranınızda ne görüyorsanız tam olarak yakalayabilirsiniz – bir resim, bir yazı, bir öğretici video görüntüsü veya bir web sayfası.
Sunumlarınıza Daha Fazla Görsellik Ekleyin: SnagIt ile, PowerPoint sunularınıza onlara daha profesyonel görünüm vermek için kolayca firma logolarınızı veya diğer damga öğelerini ekleyebilirsiniz. Eğitim sunumları için ekran üzerinde yaptığınız eylemlerin kısa bir video görüntüsünü ekleyebilirsiniz.
Diğer "Nasıl Yapılır" Yönergeleri ile İlgili Bilgiler: SnagIt'i kullanarak, her hangi bir düğmeyi, menüyü, simgeyi, pencereyi veya bilgisayarınızda çalışan her hangi bir uygulamanın bir parçasını yakalayabilirsiniz. Daha sonra, ok işaretlerini, başlıkları, damgaları, işaretçileri veya metin belirteçlerini kullanarak anlatmak istediğiniz düşüncelerinizi, sorunlarınızı, yönergelerinizi kolayca ve etkili bir şekilde sunabilirsiniz.
Yakalayın, Düzenleyin, Paylaşın:
Her Şeyi yakalayın
SnagIt ile, bir kaç basit tıklama yoluyla ekranınızdaki her şeyin görüntüsünü yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda, SnagIt ihtiyacınız olan tüm özel görüntü yakalamalarınız için yeterlidir.
Efektler Ekleyin ve Düzenleyin
SnagIt yakalamalarınızı düzenlemek ve çeşitli efektler vermek için yeterli ve güçlü bir Düzenleyicidir... Yakaladığınız görüntüleri düzenlemek ve efektler vermek için ayrıca pahalı grafik yazılımlarına ihtiyaç duymazsınız.
Kolayca Paylaşın
SnagIt yakaladığınız görüntülerin çıktısını birden fazla seçenek sunarak almanızı sağlıyor... İsterseniz yakalamalarınızı, yazdırabilir, isterseniz, e-posta ile gönderebilir, isterseniz MSN veya Windows Messenger gibi sohbet programlarınızdan anında paylaşabilirsiniz ayrıca doğrudan FTP yoluyla web sitenize de yükleyebilirsiniz...

Ayrıca SnagIt'in Office ve Internet Explorer eklentileri sayesinde SnagIt'i çalıştırmadan doğrudan Office belgelerinizin ve Internet tarayıcınızın içerisinden ekran görüntüleri alabilirsiniz...
 
Yukarı Alt