arkadaşlar ben mu online oyuncusuyum.aranızda elbet bır mu onlıne oyuncusu wardır.DUPE (bug) bug yapan dupe de kımlerde war ?? dupe programı olanlar yardım etsın silkroad oyuncularındada olsa fark etmez yardım edın.Hıle prog. mı ama ben hıle ıcın deıl setımı caldılar gerı alıcam yardım edın saolun

Ronin demiş ki:
Mu ilk acildiginda oynardim. 6 Reset bi bladeim vardi ..
Oha Shocked Global de mi oynuyordun Yoqsa alt server larındamı Confused ben orda her gun kasmama rahmen yani global de anca 180 e vurabildim :S DL 'idim

osman459445 demiş ki:
arkadaşlar ben mu online oyuncusuyum.aranızda elbet bır mu onlıne oyuncusu wardır.DUPE (bug) bug yapan dupe de kımlerde war ?? dupe programı olanlar yardım etsın silkroad oyuncularındada olsa fark etmez yardım edın.Hıle prog. mı ama ben hıle ıcın deıl setımı caldılar gerı alıcam yardım edın saolun
Benim bildigim MU da ki Düpe Chaos makinası ile olur onuda tam hatırlamıyorum bi programı falan yoqtu sen bunu aradıgına gore Razz +100 res li olamassın.

xtollgax demiş ki:
Ronin demiş ki:
Mu ilk acildiginda oynardim. 6 Reset bi bladeim vardi ..
Oha Shocked Global de mi oynuyordun Yoqsa alt server larındamı Confused ben orda her gun kasmama rahmen yani global de anca 180 e vurabildim :S DL 'idim
Daha yeni açılmıştı ozamanlar ilk serverlar hatırlamıorumki isimlerini fln ama alt server fln değildi :)
Çok deli charım vardı kapıdan çıkan ölüyodu hehe

Morwena

Buralıyım
ehehe aynen abi amma oynardım ahh seneler 1 bleese 2 . nesil kanat almıştım o gün İnt cafedeydim herkes başıma falan toplanmıştı Cool

Morwena

Buralıyım
varbi ha ahhhh ahhhh ne günler bütün gün macro fantomların oraya kurardım :lol:

xtollgax demiş ki:
osman459445 demiş ki:
Benim bildigim MU da ki Düpe Chaos makinası ile olur onuda tam hatırlamıyorum bi programı falan yoqtu sen bunu aradıgına gore Razz +100 res li olamassın.
dupe die bisey war kardes hile onla tradede iken adamın esytasını calabılıosun benım esyamı caldı gerı alcamda :lol:

Yukarı Alt