Server
Flora
Takımı
Galatasaray
!!! MU Online Bölümü Açılmıştır !!!

Online oyunların hepsinde biraz bilgi biraz paylaşım yapmak adına yeni bölümümüzü sizlere açmış bulunmaktayız umarım gerekli bilgiler ve mesajlarla burası güzel güzel işler.

Saygılarımla,

vay be bu site nerden nereye geLdi.... sro hakkında konuşcak adam yokken şimdi birçok onLine oyun spor yazıLım vs... gratz.... kahvekeyfi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
EFendi demiş ki:
vay be bu site nerden nereye geLdi.... sro hakkında konuşcak adam yokken şimdi birçok onLine oyun spor yazıLım vs... gratz.... kahvekeyfi
Cool

Azmı mu oynadım zamanında her türlü server'da oynadım

Hayırlı olsun Exclamation burada :lolmuch:

Muonline güzelde artik civki cikti herkez pw server acio ben bile actim :mrgreen:
yani insanin cani sıkılıo +13 setler fln ne bilim işte önüne gelen acio :mrgreen:

GMO Da 400 Lv Bir Charakterim Wardı Wizard Fakat 180 Lv den sonra Soul Master Oluyorsunuz Adım Style97 Die bir chardı fakat oyun artık bir cok hacker tarafından bazı bilgiler ele qecirildi herhalde cunku + 13 set ve + 13 silahlar ve Jewel Of Bless ve bircok önemli esyaları Dupeliyorlardı. Charımı Bıraktım Sifremide unuttum. Ama Her Türlü Sorularınıza Acığım.
Extraloob ; Beni Bu Konu İle İlqili Bir Yetki Verirse Cok İyi Olur.Sadece Mu Online Bölümü Hakkında İyi Bir sekilde Yönlendirebilirim. :wink1:

Yukarı Alt