Merhaba gençler ya bu ara mp4 e ihtiyaç duydum ve alma niyetindeyim bana yardımcı olursanız sevinirim baktım biraz sağa sola ama kafama net bi şekilde yatan bi cihaz olmadı fiyat aralığım en fazla 60 tl hadi olmadı 70 tl olur. Önerilerinizi bekliyorum ...

Aklımdaki cihazlar;

1-)CW-X - 70TL

3.5” Ekran + FM Radyo + Mini SD Kart Girişi + Oyun + Dahili Hoparlör + Ses Kayıt MP3/MP4 Çalar

2-)Oblio - 55 TL

Ses Kayıt + MP3/MP4 Çalar

Bundan almıştım hala satılıyomu bilmiyorum ama kaliteli bi kulaklıkla çok güzel bass veriyo bass boss özelliği var. 2 gblığı 40 lira 4 gblığı 60 lira fandı sanırım.

Ben gayet memnundum ünideyken cebimde sıranın köşesine çarptı ekranı delindi :D Çalışıyo ama ekranı kırık, kırık olmasa hala kullanırdım :)

Oblioyu denemdim hiç belkide aynı yazılımdır, böyle ürünlerin devresi ve yazılımı genelde aynıdır kasası markası farklıdır :)

Anladım brotha ama bu üstteki makinede çok fonksiyonlu ama çok mu dandik anlamadım hepsiburadada 116 TL den 70 TL ye düşmüş alsammı onu çok kararsızım.

Oda iyiymiş ama çin malı bozulursa falan direk çöp servisi falan yoktur sanırım :)

frityus demiş ki:
1. çok sağlam gözüküyor kanka
Bro makine çok sağlam harbiden fiyatına göre özellikleri çok süper Dışarı falan hoparlörden ses verebiliyor ama arkadaşın dediği gibi bozulursa direk çöp mü olucak garanti falan varmıydı ona bakmadım Güvenemedim açıkçası fazla ona ama makine iyi.

şu cw x nasıl bi markaysa internette adam akıllı bi bilgisi sitesi yok :D

SONY NWZ-B163/B BLACK 4GB MP3 PLAYER
ben bunlardan almıştım yaklaşık 2 buçuk sene önce hala kullanıyorum çok sağlam alet bunlardan al bence bro. :thumbsup:

Brotha bende bundan vardı kırmızından bende çok memnundum hatta ilk çıktığında falan almıştım sanırım 130 liraya şimdi 70 liraya falan düşmüşler ablama vermiştim ablamda bunu kaybetmiş. Bende bu sefer mp4 alayım dedim değişiklik olsun (:

Yukarı Alt