Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
portmu aciyor yada benzeri ne islerei var merak ettim ben paylasim programlarinin hepsini kullanan bi insanim en iyi hizlandirma yontemi port acma yontemidir baska hic bir yontemin paylasimi hizlandiracagina inanmiyorum ama senin icin kurup arastiricam :)

lisan numarasi istiyor ve hic bir halta yaramiyor ne yaptigi bile mechul en ufak ayarlari bile yok gene dedigim gibi en iyi hizlandirma manuel yapilan hizlandirma
port acmak tcp.sys dosyasini degistirmek gibi

bearshareyi kullanmamisin :) yada bittorrenti limewire bende var ama bir turlu isinamadim sarkilar icin belki iyi olabilir ama su an piyasadaki en iyi programlarin basinda bearshare pro 5.3.3.0 ondan sonra shereza geliyor cunku mantigi cok guzel limewireden bearshareden sherezadan tum paylasim programlarini ayni anda kullanabilen en iyi yazilimlarin basinda gelen bearsharedir bence bearshareye gec arti limewire gibi sistemiy ormaz cunku java ile yazilmamistir cok dusuk ram harcar ve cok hizli download yapar
rulez bearshare 5.3.0

Jigsaw

Aileden
Ben MP3 indiriyorum sadece. Film program falan forumlarda arama yapıp Rapid'den çekiyorum. ^^

Yukarı Alt