Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Kayıt
17 Mayıs 2007
Mesajlar
4.792
Beğeniler
0
Şehir
Akçay
Eskide vardı Gene buldum Ve koyuyorum Avrup Monsterlarında arastıryorum daha Bulamdım Bulunca Koyacagım
Monsterların Hikayeleri


Mangyang : Jangan daki Mr.Sa nın saray yerine Wijeong u lanetlemek için yaptığı bebektir..Kötü ruhlu bir hayalet olarak yaratılmışlardır..Ellerindeki satırlara insanlara saldırırlar..

Small Eyed Ghost:Big Eyed Ghost un daha kısa kollu halidir..Aynı şekilde gözüde küçüktür..Ama wücudunun küçüklüğüne oranla çok wahşidir..

Big Eyed Ghost oğuştan kamburlardır we tek gözlülerdir..Hamgok yakınlarında yaşayan yalnız bir çocuk öldükten sonra bu yaratık ortaya çıkmıştır we çok büyük bir gözü wardır..Çok wahşidir we büyük elleriyle insanlara saldırırlar..

Old Weasel:Çok uzun süredir yaşamaktadırlar..Saldırı gücü Weasel a göre daha azdır fakat onlara göre daha tecrübeli oldukları için çok daha zekidirler..Rahatsız edilirse insanlar daha farkına waramadan silip süpürülürler

Weasel:Janganın otlarla dolu çewresinde yaşayan gelincik yaratıklardır..Zekidirler ama hiçbir üretici özellik göstermezler..İnsanlara saldırıp yiyeceklerini çalarlar we haywanları awlarlar..

Water Ghost Slave:Bir köle olarak yaşayıp daha sonra kaçmışlardır..Wücudunda we yüzünde döwmeleri wardır..İnsanlara karşı öfke doludur we insanların kötü dawranışlarından dolayı wahşileşmiştir..

Water Ghost:Aslında bataklıkların kötü elfleridir..Ellerinde taşıdıkları içi zehir dolu su kabaklarıyla insanlara saldırırlar..

Broken Stone Ghost:Kısmen kırık olan bu Chi'n Tomb un koruma taşları zamanla Broken Stone Ghost denilen yaratığa dönüşmüşlerdir..

Tomb Stone Ghost:Sinirlendirici bir ölü adamın ruhu bu mezar taşına bağlıdır..Bu şekilde bu yaratık ortaya çıkmıştır..Yenebilmek için taşı kırmak gerekmektedir..

Stone Ghost:Aslan şeklinde bir taştır..Chi'n Tomb u korumak için yapılmıştır ama zaman geçidinde kontrolünü kaybettikten sonra tüm insanlara saldırmaya başlamıştır..Güçlü bacaklarını kullanarak yaptığı saldırılar çok kuwwetlidir..

Tomb Stone:Tomb Stone Ghost tan ayrı olarak çok daha şeytani bir güç taşımaktadır..Daha güçlüdür we sık sık mezarlık çewresinde görülür..

Decayed Yeoha:Tüm wücudu güçlü lanetten dolayı çürümüş olsada bir Yeoha olarak çok güçlüdür..

Yeoha:Jangan ın güneyindeki wadinin güneydoğusunda yaşayan şeytana karşı doğayı we ağaçları koruyan ağaç elfleriydiler..Dağ yolunu kullanan gezginlere yardım eden iyi elflerdiler..Fakat daha sonra kötü birer elfe dönüştüler..

Tiger Woman*
Normalde Hohyeol dağındaki kaplanları kontrol etmesi için patrondu. General sonhyeon’la sonunu bulması üzerine* sadece ruh kaldı ve Hohyeol dağında kaybolan kızın içine girdi. Bazıları der ki mavi bir kaplanın üstünde ortaya çıkar ve General Sonhyeon’u bulurWhite tiger
Kaplanları yöneten kaplan grubu 100 yıldır Hohyeol Dağında yaşıyor diye biliniyor. Kaplanlara liderlik ediyorlar ve insanlara akıllıca saldırıyorlar.

Black Tiger
0*000 kaplandan sadece 1 kaplan doğuyor diye biliniyor. Siyah bir vücuda sahiptir. Hohyeol Dağından geçenler ona siyah canavar derler.

Bandit
Bu nedir kendileri de bilmiolar herhalde açıklaması yok

Bandit Bowman
Bandit bowmanler tüccarların mallarını çalmaya çalışan bandit grubuna dâhildir. Bandit archerlara göre daha iyi okçudurlar.

TigerBu Hohyeol dağında yaşayan insan yiyen dev kaplandır. Güçlü ve geniştir . Kaplan* Maboku takip eder ve onu kanla lekeler.

Young Tiger
Bunlar Hohyeol dağını kontrol eden kaplanlardır. Güçlü oldukları gibi acımasızdırlar da.

Bandit Archer
Bu yay tutan düşük rütbeli suçluyu gösterir. Kaliteli kaplan derisinden yapılmış bir parça giyer

Bandit Surbodinate
Bu kılıç tutan düşük rütbeli suçluyu gösterir. Kaliteli kaplan derisinden yapılmış bir parça giyer

Chakji Worker:Chakji Worker*Huang He deki insanlardan uzakta yaşamayı sewen Taoist denilen bu şahıslara hizmet ederdi ama daha sonra Chakji bu Taoistlere karşı ayaklandığı için onlarla beraber cezalandırılmış..

Chakji:Chakji de aynı şekilde bu kesime hizmet ederdi fakat açgözlülükleri yüzünden kendilerine sunulan kadınlarla kaçtıkları için cezalandırıldı..daha sonra sürüngen şeklini aldılar..tüm insanlıklarını kaybettiler we birer şeytana dönüştüler..

Ghost Bug:Ghost Bug batı Çin'in kuru topraklarında yaş..... dewam edebilmek için hızlı bir şekilde uçup aw arar..

Devil Bug: Devil Bug da aynı şekilde batı Çin'in kuru topraklarında yaş..... dewam edebilmek için hızlı bir şekilde uçup aw arar..İnsan derisini tükürdüğü gazlı sıwıyla eritir daha sonrada emer..Devil Bug tarafından saldırıya uğrayan kişinin sadece kemiklleri we derisi kalır..

Hyungno Ghost Soldier:Hyungno Ghost Soldier 'Tang' yönetilmeye başlanmadan önce Hun askerleri öldüğünde yaratılmış bir çeşit intikam alma isteğiyle dolu ruhtur..Donwhang çewresinde görülür we yok olurlar we Han ırkına karşı olan nefretlerinden dolayı tüm insanlara saldırırlar.

Hyungno Ghost:Hyungno Ghost daha ufak şeytanlar tarafından yaratılmış bir oluşumdur..Hyungno Ghost Soldier dan çok daha zeki olduğu için onları kontrol etmek çok daha zordur..

Demon Horse:Yiyecekleri tükenen insanlar tarafından yenilmek için kesilen yada hastalıktan ölen atların kötü ruhlarıdır..Şeytan at olarak adlandırılmıştır..

Devil Horse: Demon Horselardan biraz daha farklı olarak bu dünyada dolaşırlar*ruhlarını kaybetmişlerdir we sadece bir bedeni wardır..

Meek Gun Powder:Meek Gun Powder barutu delik açmak için weya uçurumlarda çalışırken kullanır ama saldırıldığında bir silah olarak kullanır..

Earth Ghost:Bunlar çorak topraklarda yaşayan en barbar kabiledir.Küçüklerdir we yüzleri çok çirkindir.Aslında iyilerdi ama insanların zulmünden dolayı wahşi oldular..Bu çorak topraklardan geçen tüccarlara weya gezginlere ellerindeki bıçaklarla saldırırlar..

Meek Earth Ghost:Bu uysal türüymüş bu yüzden Meek Earth Ghost (meek=uysal) deniyormuş..Sawaş için yetişmemiş ama saldırıldığında çok wahşi olabiliyormuş..

Gun Powder:Yüksek kalitede barutla insanlara saldırır..Kendisine bomba atılan kişi tamamen parçalanır..

Hyeongcheon Guard:Geçmişte Hyeongcheon*Ureuchi tarafından öldürüldü we tabi aynı şekilde korumalarıda..Hyeongcheon dirildiğinde korumalarıda onunla beraber dirildi we onu bir gölge gibi koruyorlar..

Earth Taoist:Earth Taoist yüksek zeka we ruhsal güç gösterir..Sihir gücünü kullanarak çok çeşitli saldırılar yapabilir..Alewi kontrol edebilir we çok korkutucu büyüler yapar..

Earth Magician:Earth Taoistten çok daha etkileyicidir..Çok geniş bir alanı alewlerle doldurabilecek kadar güçlü bir büyüsü wardır..

Hyeongcheon:Batı Çin deki yabancı bir kabilenin mükemmel sawaşçısıydı ama Ureuchi tarafından öldürülüp çorak topraklara atıldı..Bu yabancı kabilenin cadı doktoru tarafından kafasız bir şekilde diriltildi..Elinde bir kafa taşıyarak tüm insanlara kendi kafasını bulabilmek için saldırır..

Black Scorpion:Zırh olarak kullandığı siyah bir kabuğu wardır..

Scorpion:Çölün sıcak topraklarında yaşayan ewrim geçirmiş akreptir..Çoğu insanın yüksek fiyatlarından dolayı kabuğunda gözü wardır..

Blood Devil Flower:İnsanları ölü bir vücut haline çewiren saldırgan bir beyin tarafından yönetilirler..

Blood Ong:Onglardan daha hızlı hareket ettikleri için kaçılması çok zordur..Geçtikleri yer kanla kaplandığı için Blood Ong denilmektedir..

Blood Death Flower:Zamanında burada yaşayan ağaç elfleriydiler ama toprak zamanla çoraklaştı..Bu yüzden burayı terketmeyip hayatta kalmaya çalışan insanları yok etmeyi amaçlayan birer şeytan oldular..

Ong:Seoyeok taki Gwichung ile aynıdırlar ama sıcak çöl iklimine uygun olan tek şekle sahiptirler..Çok güçlü bir gruplaşmaları wardır..

Black Robber Follower:Black Robberların alt sınıfıdır..Tüccarları gözlemede işe yararlar..

Heukyeowa(Black):Pratikte Heukyeowa we Black Yeowa arasındaki kardeş ilişkisidir..Wücudu siyahtan griye doğru bir renk alır..Red yeowa dan daha az saldırgandır

Black Robber Archer:Batı Çin in yabancı bir kabilesinden gelmektedir we eski Tang İmparatorluğu nda askerdir..Şimdi Tarim Basin de yaşayıp geçen tüccarları yağmalayıp öldürmektedir..

Red Yeowa:Batının çorak topraklarında yaşar...kırmızı we ipek kadar pürüssüz bir teni wardır..toz bulutunun içinde yılan wücuduna saklanarak yaklaşan insanları öldürür..

Black Robber Bowman:Black Robberlar arasında atıcılıkta en yetenekli olanlardır..Okları çok uzağa we isabetli bir şekilde atabilirler..İpek yolundan geçen tüccarlar için bir tehdit oluşturmaktadırlar..

Black Robber:Batı Çin deki bu canawar ruhlu kişiler eski Tang İmparatorluğunun askerleriydi..Şimdi Tarim Basin de yaşayıp geçen tüccarları yağmalayıp öldürmektedirler..

Small Red Scorpion:Bu akrep türü çölde yaşayan diğer akreplerin tümünden çok daha güçlü bir şekilde ewrim geçirmiştir we wücudunun renginden dolayı kırmızı akrep denilmektedir..Normal kırmızı akreplerden daha küçük olmasına rağmen çok saldırgandır..

Red Scorpion:Bu akrep türü çölde yaşayan diğer akreplerin tümünden çok daha güçlü bir şekilde ewrim geçirmiştir we wücudunun renginden dolayı kırmızı akrep denilmektedir..Boyutları küçüklerinin iki katıdır we hayal edilemeyecek şekilde zalimdirler..

Ureuchi:Black Robberların lideridir we eski Tang İmparatorluğunun en meşhur cesur generalidir..Bu bölgeye asi olan alt kesim insanlarla kaçmıştır we hırsızlığa başlamıştır ama birgün Jangan a dönüp oradakilerden intikam almaya hazır konuma gelecektir..Red Eye Ghost:Çölün ortasında yüksek kayaların arasında yaşarlar..Şekli bir sürüngeni andırır ama geniş we güçlü bir enerjiye sahip olan kırmızı gözü onu bir şeytan yapar..ölü kanyonda yaşar we Tarim Basin den geçen kaplan güwelerini awlar..

Dark Eye Ghost:Çölün ortasında yüksek kayaların arasında yaşarlar..Şekli bir sürüngeni andırır ama geniş we güçlü bir enerjiye sahip olan mawi gözü onu bir şeytan yapar..ölü kanyonda yaşar we Tarim Basin den geçen kaplan güwelerini awlar..

Maong:Maong Tarim Basin deki ongları anımsatır we onların mutasyona uğramış we siyah kanada sahip şekilleridir..Ong lardan çok daha güçlü we saldırgandır we aynı şekilde çok daha iyi gruplaşmışlardır..Beraber uçtukları zaman siyah bir bulut gibi gözüktükleri için çölün siyah kanadı olarak anılırlar we insanlar tarafından korkulurlar..Small Bunwang:Small Bunwang Hotan ı etkileyen maymun kabilesinin bir üyesidir..Normal Bunwanglardan biraz daha küçüklerdir ama çok çewiktirler..Bunwanglar gibi çok zekidirler we küçük fiziklerinin dezawantajını yok edebilmek için beraber hareket ederler..

Bunwang:Bunwang Hotan ı etkileyen maymun kabilesinin bir üyesidir..Mujigi ile olan ilişkileri baba oğul ilişkisine benzemektedir..Zeki we çok wahşidirler..Çewrelerindeki yaratıklar onlardan korkarlar..Düşmanlarına uzun kollarını kullanarak saldırırlar...

Ultra Blood Devil:Blood Death Flower dan daha güçlü olan bir canawar bitkidir..Onun tarafından lanetlenen insan ölü bir vücuda dönüşür..Hareket edemezler..Köklerinin hareketlerine dikkat edilmelidir..

Golden Spider:Hotan çewresinde yaşayan öldürücü zehirli bir örümcektir..Sarı wücudunu kumda gizleyerek haywanlara saldırır..

White Spider:Hotan çewresinde yaşayan öldürücü zehirli bir örümcektir..ördüğü mükemmel örümcek ağıyla awlarını öldürür..

Mujigi:İnsan gibi iki ayağının üstünde yürür.Çok zekidir..Bunwanglarla olan ilişkileri baba oğul ilişkisine benzer..Karakoramdaki herşeyi düşman olarak görürler..

Ujigi:İnsan gibi iki ayağının üstünde yürür.Çok zekidir..Bunwanglarla olan ilişkileri baba oğul ilişkisine benzer..Karakoramdaki herşeyi düşman olarak görürler..

Ishade:Kışın ortasında kar elfi olan Ishade ler ortaya çıkarlar..Bölgesine giren insanlardan nefret eder we insanların özellikle Karakoram donduğu zaman çok dikkatli olmaları gerekir..

Hashade:Kışın ortasında*kar elfi olan Hashade ler ortaya çıkarlar..Ishade ler ile rakiplerdir we iyi geçinemezler..

Blue Face Spider:Karakoram ın kar fırtınaları we soğuk dalgalarıyla dolu olan derinliklerinde yaşarlar we buz gibi mawi bir yüzleri wardır..Normal bir örümcek halinden bu hale ewrimleşerek geldiği we normal bir örümcek gibi bir hayat tarzı olduğu düşünülür..

White Face Spider:Karakoram ın kar fırtınaları we soğuk dalgalarıyla dolu olan derinliklerinde yaşarlar we buz gibi mawi bir yüzleri wardır(ne biçim white bu buda blue ! sitede öyle yazıyo ama neyse ben kar gibi beyaz yüzleri war diyim =) )..Normal bir örümcek halinden bu hale ewrimleşerek geldiği we normal bir örümcek gibi bir hayat tarzı olduğu düşünülür..

Penon Fighter:Himalayaların buz gölünde yaşayan we buzdan yapılmış yaratıklardır..Ishyutar bir suikast yapabilmek için bu dewasa orduyu yaratmıştır..Penonlar düşmanlarını buzdan yapılmış sağ kollarıyla merhametsiz bir şekilde keserler..

Penon Warrior:Penon Warriors*Penon Fighterstan çok daha iyi bir döwüş gücü sergileyen en güçlü olanlardan organize olmuşlardır..Ellerindeki kalkandan dolayı hem saldırı hem sawunmada yeteneklidirler..

Plana:Ishyutar ın Penonlar gibi yarattığı başka bir yaratıktır..Penon gibi direkt bir şekilde saldıramaz ama çok harika we garip bir şekilde bağırarak düşmanının dikkatini dağıtır..

Big Blue Spider:Blue Face Spider ın ewrimleşmiş halidir we Karakoram ın derinliklerinde yaşar..Wücudu çok zor koşullardaki iklimde hayatta kalabilmek için dewleşmiştir..Bu geniş wücudu dengeleyebilmek içinde çok fazla awa ihtiyaç duyar..

Sonar:Plana ya benzemektedir ama ondan farklı olarak soğuk dalgaları kontrol edebilirler..Soğuk dalgayı istediği gibi kontrol edip düşmana saldırırlar..

Big White Face Spider:White Face Spider ın ewrim geçirmiş halidir we Karakoram ın derinliklerinde yaşarlar..Wücudu çok zor koşullardaki iklimde hayatta kalabilmek için dewleşmiştir..Bu geniş wücudu dengeleyebilmek içinde çok fazla awa ihtiyaç duyar..

Yeti:Çok büyüklerdir we yüzü bir mamut u andırır..Bölgesinin istila edilmesinden nefret eder we bölgesine giren insanlara düşünmeden saldırır..Karakoram ın iç kısımlarında görülebilir..

Devil Yeti:Karakoramın batı bölgesini yönetir we yetilere onların patronu gibi liderlik eder..Adımları çok yıkıcıdır we biriyle yüzleşirseniz sizi çok büyük zorluğa sokar..

Isyutaru: Himalaya'dan çıkarıldı* ve kız kardeşlerin arasında ihtilaf yüzünden Karakoram'a gelmiş oldu* Himalaya'yı yöneten karın Tanrısı'nın 2 kızının genç kız kardeşi olarak. Isyutaru'dan dolayı* Karakoram* ölü buzulla örtülür* ölüm bölgesine değiştirilir* ve ipek yolunun yolcuları için acı içecek kokteyli olur.Daha bizde yok ama olsun bunlar da Takla Makan dakiler...

Shakram:Takla Makan çölünde yaşayan bir çeşit solucan(Goisa:sanırım solucan gibi bişey manası)dır...Zamanlarını kumda uzanarak geçirirler we insanlar göründüğünde aniden saldırırlar..Dişleri çok güçlüdür we bir insan bir kere ısırıldığında kaçamaz..

Edimmu:Takla Makan çölünde yaşayan bir çeşit solucandır...Zamanlarını kumda uzanarak geçirirler we insanlar göründüğünde aniden saldırırlar..Kumları üfleyerek insanlara acı werirler..

Dark Kara:Kara kendini her türlü dünyewi zewkten soyutlamış Pers 'Ahura Mazda' nın ebedi ağacını koruyan 10 balıktan oluşan bir yaratıktır..Fakat Kara*yaratıkları yok etmeyi amaçlayan şeytan tanrı Angra Mainyu yu engelleyememiş we Takla Makan çölünden kowulmuştur..Şimdi sadece kemiklerden oluşan bir canawar olarak çölde dolaşır we insanlara saldırmaktadır..Koyu wücutlu Kara lar Dark Kara olarak anılmaktadır...

Death Kara:Kara kendini her türlü dünyewi zewkten soyutlamış Pers 'Ahura Mazda' nın ebedi ağacını koruyan 10 balıktan oluşan bir yaratıktır..Fakat Kara*yaratıkları yok etmeyi amaçlayan şeytan tanrı Angra Mainyu yu engelleyememiş we Takla Makan çölünden kowulmuştur..Şimdi sadece kemiklerden oluşan bir canawar olarak çölde dolaşır we insanlara saldırmaktadır..Kırmızı wücutlu olanları da Death Kara olarak anılmaktadır..

Demon Eye:Çölde yaşar we çok tehlikelidir..Şekli sürüngeni andırır ama geniş we güçlü bir enerjiye sahip olan kırmızı gözü onu bir şeytan yapar..Takla Makan çölünde yaşarlar we yollarını kaybedip şaşıran warlıkları yawaşça öldürürler..

Devil Eye:Çölde yaşar we çok tehlikelidir..Şekli sürüngeni andırır ama geniş we güçlü bir enerjiye sahip olan kırmızı gözü onu bir şeytan yapar..Yollarını kaybedip şaşıran warlıkları üflediği zehirle yawaş bir şekilde öldürür..

Niya Soldier:Takla Makan daki başarılı uygarlıklardandı..Ama bu uygarlık suyun değerini bilmedi we kötü şekilde kullandılar..En sonunda yıkılıp yok oldular..Ruhları Takla Makan da dolaşmaya dewam etti..Niya Soldier o uygarlığın askeri gibi dawranan öfke dolu ruhtur...

Niya Guard:Niya yı korumak için özel olarak seçilen korumaların bir üyesidir..

Niya Sniper düşmanın seçkin adamlarının icabına bakan özel askerdir..

Niya Hunter:Sıradan zamanlarında awcılık yaparken sawaş zamanlarında asker olup sawaşırdı...

Niya Mage:Kraliyet ailesinin kontrolu altında büyü araştırması yapan büyücü doktorların bir üyesidir..

Niya Shaman:Kraliyet ailesinin atalarına tapınmasıyla ilgilenen büyücü doktordu..

Niya Royal Guard:Sarayın korunmasında görewli olan askerlerdi..

Niya General:Krallığın korumalarına liderlik eden komutanlardı..

Lord Yarkan:Niya nın eski sıkletı..Niya İmparatorluğu yıkıldığında kendisini öldürdü..ama yinede ruhunun acısı dinmedi we ruhu dünyada gezinmeye dewam etti..hala Niya nın eski onurlu itibarlı günlerini özlemekte..
Alıntıdır...
 
Kayıt
7 Nisan 2007
Mesajlar
769
Beğeniler
3
global başlıkta ki silkroad rehberde aynısı var lütfen konuları araştırarak açalım :?!!!
 
Kayıt
24 Mayıs 2007
Mesajlar
3.806
Beğeniler
55
Şehir
İzmir, Bornova
ben bulamadım öyle bisey bulursam kilit kesin :mrgreen:
 
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt