Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
yaw ben masaüstü pcden giriom mesaj sayım yüksek 25 fln geçen ay 70di düşüomudur nedir şimdi5 fln ne bu üşüomu :!??
anlamadım gitti :?!!! detective

Bu sorunun yeri burasımı???
2 Char Açma - Ücretsiz Botlar - Otomatik Giriş ve Çözümleri Bu Bölümde
Gördüğün üzere başlık bu.

serdarinho demiş ki:
ne guzel be salak salak topic aç spora buldum sorunu kılıt pls kendi konusuna açsana bunu mesala donanım ve yazılıma açabilirsin Question
yahu sen ahırdamısn? ne biçim konuşuyorsunuz birbirinizle? burası bir forum.senin yazdıklarını sadece o arkadaş okumuyor.lütfen biraz daha düzeyli ve seviyeli olun

StarkDrache

Bilgiliyim
serdarinho demiş ki:
ne guzel be salak salak topic aç spora buldum sorunu kılıt pls kendi konusuna açsana bunu mesala donanım ve yazılıma açabilirsin Question
Amacın Ne Exclamation
Yardımlaşmak İstemiyorsan Forum Sitesinde Gezme Çünkü ForumLar Paylaşım Yerleridir. Wink

pfffffff

Aileden
sanırım haberin yok :lol:

site bir moderatör tarafından tamamen silindi benimde 3 k mesajım vardı ama şuan gördügün sayıda :lolmuch:

aklın varsa bi şey sorma ben sordum çar gitti elden tavsiyem ter kedin burayı zaden bu siteyi kapattırcam ben mahkemeye verdim verdikleri program sayesinde çarım ve bir sürü bilgilerim çalındı

Razz char gitti
6 mesaj atmisin ne indirdiginb belli bile degil ve charim calindi diye feryati figan ediyorsun

yasinin 32 olmasi hic bir seyi degistirmyior

90 yasinda adam var kumdan kale yapiyor
20 yasinda insan var cag aciyor cag kapiyor

Gelelim hukuki haklarina

Formuma uye olurken sana verilen sozlesmeyi okudum kabul ettim diye isaretlediginde tum kurallari kabul etmis oluyorsun
Bu durumda
forumun kurallarinda gecen baskalarinin yukledigi dosyalardan forum yetkileri sorumlu degildir isimli maddeyi kabul ettigin icin sana bosuna hukuki yollara bas vurup masrafa girmeni tavsiye etmem hatta avukata bir ton para vericeksin alacagin yanitta bu olacaktir

6 Mesajin var charini soyduruyorsun ve kalkip burada siteyi sucluyorsun
birde gelelim bizim hukuki haklarimiza
kurallari ihlal ettigin foruma iftira attin diye seni mahkemeye verebiliriz :)

dedigim gibi seceneklerin basit dolaptan soguk buz gibi bir su alip icmek
yada sakin uslu bir sekilde basina gelenleri anlatmak bizlerde sana yardimci olabilecek seyleri dusunmek

pfffffff

Aileden
Bu ne saçmalıktır böyle yahu !!!
Siteye üye oldugunda forum kurallarını okumadan işaretledigin besbelli
Dava felan acarsan bizim sabit olan bir kuralımız vardır o kural sayesinde sen suclu duruma düşeceksindir!
Biz bas bas bağırıyoruz kontrol edilmemiş dosyaları indirmeyin indirirseniz böyle olur diyoruz ama siz bizi anlamak istemiyorsanız bizim başka yapacak birşeyimiz yok ....
Git sen dava aç bize zaten reklam lazım ok.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt