ben bilgisayara yeni format attim sonra cd leri yukledim cd nin biri kayıp olmuş galiba ses kartı bilgisayarda ses yok winampı acıyorum hata veriyo yani hıc bir sekilde ses yok musık felan calmıyor ne yabmam lasım birasda winamp userindeki hatayı ss olarak koyacam ama ne olur bi yardim edin
>>>emege saygı simdiden thx kolay gelsin Neutral

hmm ses kardının cd sını bulacak olsam buraya topıc acmasdım bn bılgısayarıma sadece burdan program yuklerım

senin anakart cd sinin içinde vardır anakart cd sini tak donanım ekle den ses i bul ve ekle olucaktır extrabeer

ana kart cd si nı bulamadım ): baska care varmı burdan program felan
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hatanın ss sini koymana gerek yok besbelli ses kartını tanıtmamışsın int den ara bulabilirsin Wink

haci urasiyom sabahtan beri ama bise bulamadim ses kartini nasil tanitacam ındırıyom olmuyo korkuyom fasla programda indiremiyom
bi yol gosder bniki intelin ana kartindaydi ses kartim ama cd kayıp

ben sana bu driver i bulmanda yardımcı olamıycam sana Evanescence veya Punsier bi link sölesin ona göre indir Wink

ya nuker_tr nin dediğini yap yada googleye ses kartının ismini yaz setup download yaz indir yada www.inndir.com dan ses kartının ismini yaz ole dene kahvekeyfi
VurguN demiş ki:
ben bilgisayara yeni format attim sonra cd leri yukledim cd nin biri kayıp olmuş galiba ses kartı bilgisayarda ses yok winampı acıyorum hata veriyo yani hıc bir sekilde ses yok musık felan calmıyor ne yabmam lasım birasda winamp userindeki hatayı ss olarak koyacam ama ne olur bi yardim edin
>>>emege saygı simdiden thx kolay gelsin Neutral

bilgisayarin markasi ne ise onun sitesine gir
drivers lerden bul download et
sonra tanit
calismasi lazim

mesela bende hic cd yok

her format atmama HP nin sitesinden tum driver leri indirip kuruyorum

Yukarı Alt