Prada

Puhahahha Bimboma Sarı-Lacivert her kulvarda koyuyor... İsim farketmiyor Renk sarı lacivert olsun yeter :P

10.cu hafta için atıp tutanları bi görelim arazi olmayın bakayım :lol:

Prada demiş ki:
Puhahahha Bimboma Sarı-Lacivert her kulvarda koyuyor... İsim farketmiyor Renk sarı lacivert olsun yeter :P

10.cu hafta için atıp tutanları bi görelim arazi olmayın bakayım :lol:
Biz hala iddalıyız :P

yav 1 hafta girdi bana, 1 hafta napacam ben tüh 50 post kastıydım zar zor bunu 1 güne düşürmenin bi yolu yok mu yada yarısına düşürsek 2.5 gün felan ? :!!&%&! :!!&%&!

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
kralkofteci demiş ki:
yav 1 hafta girdi bana, 1 hafta napacam ben tüh 50 post kastıydım zar zor bunu 1 güne düşürmenin bi yolu yok mu yada yarısına düşürsek 2.5 gün felan ? :!!&%&! :!!&%&!
Önemli olan cezan değil arkadaşım,kafa yapını değiştirmen lazım.Orda yetkili arkadaşlar "sakin olun" diyor.Onlar boşuna mı konuşuyor?
Ayrıca biri sana hakaret etmediği sürece ona hakaret etme hakkında sahip değilsin. :rolleyes1:

tamamda, waxi wihine uyarmadan önce yazdıydım yazıyı o sonadan gördü banladı yoksa o uyarınca degiştirirdim yazımı

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Fre3sTyLe demiş ki:
kralkofteci demiş ki:
Önemli olan cezan değil arkadaşım,kafa yapını değiştirmen lazım.Orda yetkili arkadaşlar "sakin olun" diyor.Onlar boşuna mı konuşuyor?
Ayrıca biri sana hakaret etmediği sürece ona hakaret etme hakkında sahip değilsin. :rolleyes1:
Bir yeri düzelteyim. Biri sana hakaret etse bile hakaret etme hakkına sahip değilsin. Sana hakaret eden cezasını çeker zaten. Sen de hakaret edersen aynı şey senin için de geçerli olur :wink1:

Yukarı Alt