bot çalışıyor ama bende skill sorunu var arkadaşlar botu indirin bota tıklayın silkroad exe yi gösterin silkroad açılacak start diin normal olarak girin oyuna srobottaki gibi home tuşuna basın bot menüsü karşınızda hadi kolay gelsin...

Vay be 32 virus programından 3 tane salakça antivirus virüs bulmuş.. :D Hemen silelim botu.

Yalnız virüsn işlevine baktınız mı çoğu virüs programınn bulamama nedeni gerçekten artık bu işte iyi olanlar var.ben riski göze aldım ve botu çalıştırdım merak ettim nası bi virüs :D yaptığı işleme gelince sistem dosyası olark çalışıyo sro sunucu ile bilgisayar arasndaki paket veri alışverşnde 3.ü bi göz olabilio :wink1: daha çok charlar gidicek :/

crazytuner demiş ki:
Yalnız virüsn işlevine baktınız mı çoğu virüs programınn bulamama nedeni gerçekten artık bu işte iyi olanlar var.ben riski göze aldım ve botu çalıştırdım merak ettim nası bi virüs :D yaptığı işleme gelince sistem dosyası olark çalışıyo sro sunucu ile bilgisayar arasndaki paket veri alışverşnde 3.ü bi göz olabilio :wink1: daha çok charlar gidicek :/
katılıorum sana arkadaş +1

Yukarı Alt