Xperyon

Bilgiliyim
G.Saray'ın bir türlü anlaşma sağlayamadığı Melo sonunda imzayı attı.

Galatasaray'da mutlu son... Sarı-Kırmızılılar, bir türlü anlaşma sağlayamadığı Sambacı Melo'nun transferinde en sonunda mutlu sona ulaştı.

TERİM DE RAHATLADI
Melo'nun menajeri Sarı- Kırmızılı takımın verdiği yıllık ücreti kabul ederek Cimbom'a gönül veren taraftarları da sevindirmiş oldu. Melo'nun 3+2 yıllık sözleşmeye imza attığı ve resmen Aslan olduğu bildirildi. Pitbull lakaplı futbolcu Galatasaray'dan yıllık 4.2 milyon Euro kazanacak. Transfer mutlu sonla biterken, Sarı-Kırmızılı yöneticilerin resmi açıklamayı pazartesi günü yapacağı öğrenildi. Özellikle Fatih Terim'in Melo'nun kalmasına çok sevindiği bildirildi.

Kaynak:Sabah​

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Lenneth demiş ki:
Resmi sitede görmeden inanmam.
Katılıyorum , Sabah Gazetesi geçen günde Melo'nun istediği paranın bir miktarını Abdürrahim Albayrak'ın vereceğini söylemişti.Sonra yalanlandı.Resmi Siteden bilgi verilirse inanırım ancak.

Takımı
Besiktas
Toxic demiş ki:
Lenneth demiş ki:
Resmi sitede görmeden inanmam.
Katılıyorum , Sabah Gazetesi geçen günde Melo'nun istediği paranın bir miktarını Abdürrahim Albayrak'ın vereceğini söylemişti.Sonra yalanlandı.Resmi Siteden bilgi verilirse inanırım ancak.
İnanmak istiyorum ama resmi sitede görmeden inanamam, çünkü Melo'yu çok istiyorum Galatasaray'da. :popcorn:

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Bende :popcorn: , Selçuk İnan'la çok iyi anlaşıp oyun kuruyorlar.

Yukarı Alt