-Resim Silinmiş.
extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
A

Anonymous

Guest
gsl elaziglee ve sago nun verdii 10degree lerde vardı ama ss olarak falan deil saol gsl paylasım

bu bi videoda gercek gibi görüntülenmiş bi arkın masaüstündede vardı beyza suratlı tatlı bi kız aslında bakmayın burda biras çirkef cıkmış aslında iyidir

adamdaki sp lere bakın yhaa açacak bişe bulamıo dolmuş sp yhaa ben 4 tanesini zor buluom adamdakine bahkl ahh ahh..!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

ben daha hayatımda tg kesmedim gerçi 4 kre dc yedim keserken o ayrı meselede :mrgreen: bunu artık göremem hayatımda (aslında lordada öle diodum ama herkules un 2.lorduna bizde daldık 35 lvlda daldım 57 kere yattım :mrgreen: döndümde 33 lvl dım :mrgreen: )

adam 100 lvl we 32 k hp si war garip biraz 80 lvl de 22 k hp si olan adamlar war neyse :lol: gzl ressim biz 100 lvl 10 yil sonra oluruz heralde :lol:

Bu KSRo mu

Manyak hayvan adamın charda super ama ya guzelmıs bbegendım zaten bızım sro battı 2 yıl sonra bızede gelır 100 level bunlar fılan merak etmeyın keske oyun 70 de kalsaydı hiç degısmeseydı dıyorum ama napalım gittikçe batıyor oyun

Yukarı Alt