Arkadaşlar üyelik almak için mbotun sitesine giriyorum, üyelik alımı admin tarafından kapatıldı diyo hafta sonu diye mi anlamadım :))

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Mbot üyelikleri uzun zamandır kapalı :)
Ama istersen üyelik satabilirim

ya şimdi ayıp olmasın söylim en bastan ***** aldım açıkcası orda ıd pass gibi bişeler verdi ama yazıorum bota log in diyorum bişe yok acaba kendi sitesinden tekrardan ıd oluşturmak flan mı gerekio

Takımı
Besiktas
bltymn demiş ki:
ya şimdi ayıp olmasın söylim en bastan ***** aldım açıkcası orda ıd pass gibi bişeler verdi ama yazıorum bota log in diyorum bişe yok acaba kendi sitesinden tekrardan ıd oluşturmak flan mı gerekio
Aldınığınız ID-PW yanına 1 aylık mbot süreside aldınızmı acaba ?

Duygusuzz demiş ki:
bltymn demiş ki:
Aldınığınız ID-PW yanına 1 aylık mbot süreside aldınızmı acaba ?
Bot ID-PW`de aldınızmı ?

bu arada özür dilerim yazdıgım o site adresi için düşünemedim :)

yeni hesap al yazıyodu daha önce ıd m yoktu ordan aldım ama onaylandıktan sonra acıklmada ıd pass gibi bişe yazıo onları yazıorum log in diyorum hiç bişe olmuyo . Bi de aldıgım yerde acıklamada boş mbot hesabı yazıo ne yapmam gerek .

nasıl nerden yapcaz peki bi de şöle bişe daha var mbot un kendi sitesinde denedim o ıd yi falan orda da kabul etmedi normal mi ??

Yukarı Alt