Sorry, this application cannot run under a Virtual Machine...... hatası verıyor çözüm acilllll lütfenn

Doma$no

Benim defenderi acinca bot bozuluyor ya yeniden defenderi kapayip tekrar dosyadan cikarip yeniden ayar yapmam gerekiyor her bir durum oldugunda nasil cozelim bu işi

s.a arkadaşlar o kadar çok mbot indirdim ki anlatamam hiçbiri çalışmadı en son burdan indirdim logine bastığımdan ''MerrorSender'' hatası alıyorum ALLAH Rızası için biri şu çözümü halletsin ne yapmam gerek
0544 615 0201 numaram bu gerekirse arayın abi bıktım valla nolur yardım edin

Dosyalar

Takımı
Galatasaray
s.a arkadaşlar o kadar çok mbot indirdim ki anlatamam hiçbiri çalışmadı en son burdan indirdim logine bastığımdan ''MerrorSender'' hatası alıyorum ALLAH Rızası için biri şu çözümü halletsin ne yapmam gerek
0544 615 0201 numaram bu gerekirse arayın abi bıktım valla nolur yardım edin
1- Mbot klasörünü açıp ve merrsend uygulamasını bul.
2- Merrsend uygulamasına sağ tık yapıp özellikler kısmına giriş yap.
3- Açılan pencerede ''Güvenlik'' kısmına gel.
4- Aynı pencerede '' Administrators '' isimli kısmı seçip '' Gelişmiş '' kutucuğuna tıkla.
5- Karşısına yeni bir pencere açılacak. Bu açılan pencerede sol alt köşede '' Devralmayı Devre Dışı Bırak '' isimli bir kutucuk olacak , ona tıkla.
6- Devralmayı Devre Dışı Bırak seçeneğine tıkladığında karşına çıkan bu uyarıya '' Bu nesnedeki tüm devralınan izinleri kaldırın '' seçeneğine tıkla.
7- Son olarak '' Uygula '' seçeneğine tıklayıp karşına gelen penceredeki soruya '' Evet '' diyerek işlemi bitir.

Son düzenleme:
knka dediklerinin hepsini yaptım virüs programlarını kapattım ama yok bu seferde cliet başlat diyorum oyun açılmıyor

Login e bastığımda sağ üstteki seyir durumunda error during authorisation diye bir hata alıyorum. login olamıyorum. windows8.1 kullanıcısıyım pc'm de ethernet girişi yok wifi ile bağlanıyorum internette ne aradıysambu sorunu çözemedim. win7 de hiçbir sorunla karşılaşmıyordum. yardım etcek yok mu

MBotum Login olmuyor. Üstelik ne denediysem olmadı. Accept 258 hatası alıyorum. baktığıma göre bu electus botu açtığımda zaman aşımına uğradı demekmiş. farklı botlarda ise not logged in devam ediyor.

Takımı
Galatasaray
MBotum Login olmuyor. Üstelik ne denediysem olmadı. Accept 258 hatası alıyorum. baktığıma göre bu electus botu açtığımda zaman aşımına uğradı demekmiş. farklı botlarda ise not logged in devam ediyor.
Framework 4 ve Visual C++ programlarını yükleyip antivirüs,firewall,defender gibi koruma uygulamalarını kapatıp tekrar dene.Forumdaki mbot sorunsuz olarak çalışıyor,dediklerim haricinde hala çalışmıyorsa sorun sisteminizle alakalıdır.

VaLe

.
Win8 kullanıyorsan hiç şaşırmam :roll:

Takımı
Besiktas
Virüs programı ya da güvenlik duvarı etkiliyor olabilir kapatıp dene ikisinide.

selamun aleyküm start client diyorum silkroad exe açılmıyor bunun çözümünü bilen varsa bi yardım ediversin :)

botu indirdim kullanıyordum sıkıntısız bi anda oyundan attı ve tekrar elaktus_mlooderi açmaya kalktığımda şöle bir eror veriyor CREATEPROCESSA (2) HATASINI botu silip tekrar yükledim butun antı virüs programlarını sıldım duzelmıyor yardımcı olurmusunz lütfen

Yukarı Alt