sitenizden win8 için mbot crack ve patcer dosyasını indirdim, denildiği gibi uyguladım ancak yine login olmak için her defasında patch yapmam gerekiyor

Bir anlamı yok , bu hatayı alsanız bile buradan indirdiğiniz botun çalışması gerekiyor.
windows 8 kullanıyorum sitedeki mbot windows 8 için olanı indirdim ama ne yaptıysam olmadı login oluyor fakat clienti başlat yazısına tıklayınca açıldığı gibi kapanıyor

Login olmuyor ise clientin hiç başlamaması gerekir.

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
windows 8 kullanıyorum sitedeki mbot windows 8 için olanı indirdim ama ne yaptıysam olmadı login oluyor fakat clienti başlat yazısına tıklayınca açıldığı gibi kapanıyor
Proxy kullanıyorsanız bağlantı reddediliyordur veya oyuna patch gelmiş olabilir zayıf bir ihtimal de olsa sorunun hakkında aklıma bunlar geliyor.

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Patch gelmiş olabilir veya veri yürütme engellemesinden dolayı açılmıyor olabilir .

S.a beyler bende ne yaptıysam botu acamıyorum Şey diyor direk An unkown eroro updated vs bu hatayı ne yaptıysam çözülmedi baska sitelerden indirdiğimde o hatayı alıyorum burdan indirdim direk msvp120.ddl hatası alıyorum bunu çözebilicek kimse varmı yoksa oyunu brakıcam botsz olmuyor

arkadaşlar mbotu indirdikten sonra çıkartırken şifre istiyo sebebi ne olabilir ?

Yukarı Alt