arkadaşlar mbot oto trace ayarlıyorum öldükten sonra res alınca tekrar trace yapmıyor yardım edebilirmisiniz ???

Lrd

rank8
Beyler Benim M-Bot Sadece Chinese itemleri topluyor. European İtemleri toplamıyor. yardımcı olursanız çok sevinirim.

arkadaşlar benim pc 3 gb ram 1 gb ekran kartı var yani orta düzeyde bi pc mbottan 2 tane charı acıyorum sorunsuz sanki yok gibi pc çalışıyor yalnız 3. çhara gelince en son açtıgım çarı oyundan aıyor direk masa üstü geliyor hiç bi hata vermeden buna bi çözüm bulamadım bilen varsa yardım edebilirmi? şimdiden teşekkürler!....

arkadaşlar benim pc 3 gb ram 1 gb ekran kartı var yani orta düzeyde bi pc mbottan 2 tane charı acıyorum sorunsuz sanki yok gibi pc çalışıyor yalnız 3. çhara gelince en son açtıgım çarı oyundan aıyor direk masa üstü geliyor hiç bi hata vermeden buna bi çözüm bulamadım bilen varsa yardım edebilirmi? şimdiden teşekkürler!....

mbot um petin envanteri doldugunda gidip kasaya koymuyor kasaya koyma işaretinide yaptım ama pet dolunca kasmaya devam ediyor

evet yaptım uygula yaptım topla - pet ile topla yaptım eşyaları pet ile topla yaptım herşeyi denedim ama olmadı

orda solda liste var istedigin türe göre seç aşagıda liste çıkcak istedigin itemin üstüne sag tıklayıp istedigin ayarı çekebilirsiniz bi de öyle deneyin.

Yukarı Alt