Takımı
Besiktas
35b5pvm.png

Mbot Crack Çalışmaz İse kurmanız gereken dosyalar var

Download
Microsoft Visual C++
microsoft Net Framework 4.0
Download

[Vsro]Mbot Download Linkleri

Download
İndir Windows 7
İndir Windows 8
Download

Rar Pas: www.extraloob.com
Kullanımı :

1-) İndirdiğiniz dosyaları bir klasöre çıkartın.
2-) Mbotloader'ı açın ve mbot'un tamamen açılmasını bekleyin.
3-) vsroMbotPatcher.exe'yi açın ve Patch butonuna tıklayın.
4-) Patch done uyarısı çıktığında mbotunuz login olacaktır.

Not : Yeni crack dll'ye müdahale ettiği için antivirüs programları virüs olarak görebilir. Zararsızdır.

2j5f7v9.png

Mbot hakkında bir sorun yaşıyorsanız , ilk önce burayı kontrol edin !

Tarama Sonuçları
Virüstotal tarama sonuçları
Virus totalde 42 programdan sadece 1 tanesi buldu kendi bilgisayarımda ayladır kullanıyorum bir sorun olmadı 2 virüs programı ilede tarattım virüs bulamadılar içinde keyifle kullanın

antivirus1.jpg

antivirus2.jpg

Uyarı

Program içinde bulunan virüslerden meynada gelecek herhangi bir sorundan sitemiz sorumlu değildir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Mopneet

Çok teşekkürler. :)
Yalnız bir sorum var: oyuna lang=9 yapmadan girdiğimde yazı fontu orijinal iSro fontu şeklindeydi ayarlardan lang=9 yapınca eski haline döndü. Ben orijinal fontu kullanmak istiyorum, mümkün mü? ^^

Takımı
Besiktas
Mopneet demiş ki:
Çok teşekkürler. :)
Yalnız bir sorum var: oyuna lang=9 yapmadan girdiğimde yazı fontu orijinal iSro fontu şeklindeydi ayarlardan lang=9 yapınca eski haline döndü. Ben orijinal fontu kullanmak istiyorum, mümkün mü? ^^
Bazı private serverlarda lang=9 yapmaya gerek kalmıyor onu düzeltenler var öyle olduğu zaman hiç yapmaya gerek yok ama madem yapmışsın config'i sil ordan ayarların gidecek geri yapmak zorunda kalırsın ama düzelir font

Mopneet

Yazılar 0 görünmeden orijinal fontu kullanmak için ne yapmam gerekiyor sonuç olarak? :D

Mopneet

Yapma be. :/ Eskiden font değiştirme yolları vardı her server'da olmuyor mu onlar?

Yukarı Alt