Takımı
Besiktas
Mbotloader.exe ile deniyorsunuz değilmi ? Giriş yap dediğiniz zaman ''Başarı ile giriş yapıldı'' yazısını gördüğünüzde client'i başlatarak oyuna girebilirsiniz.

bendede aynı şekilde öle bi hata veriyo hatada demiyelm. bütün ayarlamalar tamam fakat login dediğimde ekran kararıyo kendine geliyo saniyeler içinde snra ölece beklyo bot'dan seyir durumuna bakıyorum Bu yazıyor. Görev yöneticisinden silkroad.exe Gözükmüyor fakat bot gözüküyor. bi yardımcı olun gözünüzü sevim kaç gündür bot ile giremiyorum :(

TEŞEKKÜRLER. Takipteyim Beklyorum..

[00:34:08] Türkçe Çeviri Deepblue tarafından yapılmıştır www.extraloob.com'dan saygılar.
[00:35:54] Başlatılıyor "C:\Program Files\Oyunlar\pvpkingsro\sro_client.exe /22 0 0"

Takımı
Besiktas
Bu mesaj dj_okan rumuzlu uyeden alinti yapildi
dj_okan demiş ki:
usta loaderi açmıyor ya ? hata veriyor yönetici olarakta açıyorum açmıyor
Virüs programınız açılmasını engelliyor olabilir.
ramazan010101 demiş ki:
merhaba bana YARDIMCI OLURMUSUNUZ
Nasıl bir sorun var elimizden geleni yapmaya çalışırız.

İyi günler bu id pw nerden belirlicez ? Bide bana tam olarak resimli olarak ayrıntılı atabilicek varmı ?

ya ben bota giriyorum ama start client tıladığım zaman oyun açılmıyor neden olabilir ? Acaba üst kısımdan üyelik alıp girmem mi gerekiyor lütfen yardımcı olun

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj 2cet2 rumuzlu uyeden alinti yapildi
2cet2 demiş ki:
Arkadaşlar , bende clienti başlatmıyor neden acaba ?
Client açılmaması derken starta basıyorsun ve hiç bir tepki alamıyorsan , giriş yapman gerekir . Starta basıp hata veya açılıp kapanma oluyorsa silkroadın clienti ile alakalı bir durum vardır . :nod:

Selamün aleyküm arkadaşlar.Sabahtan beri uğraşıyorum kafayı yeme üzereyim.Bu dizin verdiğiniz dosyaları indirdim.win 8 benim pc sonra çalıştırdan dediğiniz her şeyi yaptım ıp ayarı felan hepsini yaptım socketspy açıyorum listen diyorum.Sonra mbotu açıyorum ama bir türlü login olamıyorum.Nedeni nedir acaba lütfen yardım edin...

Takımı
Besiktas
Mbot crack şuan çalışmamaktadır yakında sorunun düzeleceğini umuyoruz o süreye kadar atacağım linkteki botu kullanabilirsiniz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
/Crack güncellenmiş , yeni patcher eklenmiştir. Bir kere yaptıktan sonra bir daha patchlemenize gerek yok.

Yukarı Alt