mbot crack versiyon kullanıyorum joysro için. Start client (clienti başlat) diyorum ama client gelmiyor.geliyor hemen geri kapanıyor. daha hiç girmedi yardımcı olursanız sevinirim... ACİL

Takımı
Besiktas
giris yapa tikladiniz ve ''basari ile giris yapildi'' sonucunu aldiniz mi?

Takımı
Besiktas
Bu mesaj dangerboy07 rumuzlu uyeden alinti yapildi
dangerboy07 demiş ki:
Oynadığın server'ın clientini ve exe'sini uyumluluk ayarlarından windows sp 2 ve yönetici olarak çalıştırı ayarla sonra mbotcrack.exe ve mbotun orjinal exesine aynısını yap
ondan sonra bilgiyarıma ters tıkla Gelişmiş Sistem Ayarları - Performans - Ayarlar - Veri Yürütme Engelleme Servisi - Ordan Üstte Söylediklerimi Ekle'ye basıp ekle ve uygula de sonra oyun uptade attıyosa attır botu açıp girmeyi dene

ARKADAŞLAR LÜTFEN 1 AYDIR UĞRAŞIYORUM YARDIM EDİN

MBOTTAN İİ ANLAYAN BİRİ BANA MSJ ATABİLİRMİ

SORU TÜRÜ:MBOT/PROXY

Windows xp kullanıyorum m bot da clienti başlat a tıklayınca açılmıyor ya da açılıp hemen kapanıyor sorunumu çözermisiniz... :roll:

aynı hata bende de var beyler Merror Sender V.1.0 hatasıyla karşılaştım onu çözüm şimdi client başlatmıyor yardımcı olursanız sevinirim

Takımı
Galatasaray
aynı hata bende de var beyler Merror Sender V.1.0 hatasıyla karşılaştım onu çözüm şimdi client başlatmıyor yardımcı olursanız sevinirim
Oyuna sonradan eklenen bir itemi mbot tanımıyor bu yüzden hata veriyor o itemi bulup bir daha üstünde taşımazsan sorun kalkabilir.

benm hesapta 3 çar var birini kullanıyorum üstümdeki bütün itemleri bankaya koysam olur mu

Aynı Botu İnternet Cafede Açtım Çalıştı Ama benm bilgisayarda açılmıyor format attım bilgisayara ama yinede açılmadı detaylı bilgi için beni arar mısın +90 544 615 0201

Takımı
Galatasaray
Framework 4 ve Visual C++ programlarını yükleyip antivirüs,firewall,defender gibi koruma uygulamalarını kapatıp tekrar dene.

Yukarı Alt