Her şeyi iyi hos güzel kasıyor da.2sorum olaraktı.
1. illegal mi bu bot yani kullanıyoz ama sıkıntı yaparmı
2. alısveris yapıyor sehirde hepsini ugruyor tam herseyi yapıyor ama kasma yerine gitmiyor onu nsl yapacaz.

Yha arkadaşlar yardımcı olurmusunu bana mbotta istediğim itemleri aldıramıyorum yhane qörevim çıkıo bot almıo item çıkıo almıo elixir çıkıo almıo bi yardımcı olursanız sevinirim :!!&%&! :!!&%&!

ıd pw almamda yardımcı olablrmısınız pek bılmıyorumda link faln atarsanız sevınırm mbot için ıd pw lazım.

ben ıd pw aldım herşeyı yptım sro dosyasınıda sectım kaydttım herşeyı ama bı turlu client ı acmıyor :S

ben ıd pw aldım herşeyı yptım sro dosyasınıda sectım kaydttım herşeyı ama bı turlu client ı acmıyor :S

her şeyı yptım start client dıyorum ''Invalid botaccount'' boyle dıyor ne ypıcam bırı yardımcı olsun ltfen??

isro bottan serimi kasıyor? arasındaki farkları öğrenebilirmiyim isro bot ve sbotla?
mesela isro botta scrite gerek yok kenarından geçiyor 140'ların.
Ve bundada isro botta olduğu gibi arada bir dc sorunu ile karşılaşıılıyormu?

Quattro ustat ßota eklenen yeni özellikler Var onları da burda güncellersek daha yararlı olur Herkese.

ya arkadaslar ben clienti okutamıom nasıl olcak sro klasörünü şeç diorum.sonra silkroad dosyasını bulup tıklıorum ama silkroad.exe dosyası yok diğer dosyalar var. acil yardımcı olurmuusunuz

Ya benim Olmuyor bi yardım edermisin Siteden üyeliğide aldım Girmiyor oyuna :S

Barzo

Peki bu bot ücretlimi değilmi ücretli ise kaç kuruş?

party bölümünde ki buff for char yerine skill koyamıyorum neden olabilir ?

Ellerine Saglık Teşekurlerde bende hata verıyo exe yı calıstırınca MSDv.dell dıye bı hata gelıo acaba nedendır :?

105Lw Sp kasma yerinde aynı İBOT GİBİ KENNİ GİDİP TESLİM EDIORMU GOREW
WE SONRA HANGİ SECENEK TIKLAMAK GEREKİO MBOT YAPIO DEDİLER AMA HANGİ SECENEKTE YARDIMCI OLURSANIZ SEWEİNİRİM SAOLUN KGELE..ßß

Yukarı Alt