- Maymun Yada Sincap Kullanımı -

Nasıl Maymun Sahibi Olurum: Maymun yada Sincap sahibi olmanın tek bir yolu var 88 Silk verip almak... Yaratıklar Maymun yada Sincabınıza saldırmaz, ölme tehlikesi yok...

Maymun yada Sincap Kullanmanın Amacı: Maymun yada Sincap sizinle beraber her yere gelir, peşinizden hiç ayrılmazlar. Yaptığınız ayarlara göre yaratıklardan düşen eşyaları (item,gold,pot,takı vs.) kutularına toplarlar. Bu malzemeler sizin kestikleriniz yada diğer oyuncuların kestikleri olabiir...(işin içinde biraz hınzırlık da var :mrgreen: ) Ve son olarak item toplamak için epey uzun bir mesafeye kadar hızlıca gider ve gelirler...

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
konuyu hortlatayim dedim. Yaw gencler bu maymunun 2. sayfasi nasil acilacak. Daha once eger suresi bittikten sonra suresini uzattiginda 2. sayfa aciliyor diye duymustum.. Bugun uzattim 1 ay daha ama hala 1 ayfa Crying or Very sad Rolling Eyes

hadi yaa Crying or Very sad Allah Allah desene herkes kafasindan biseyler salliyor. Peki acaba 2 tane sincap alsak acilirmi ki :lolmuch: detective

2sincap aynı anda kullanılmaz Wink

Ayrıca bu sayfa acılma isini tam hatırlamıyorum elimde 3sayfası acık sincabım var nasıl acıldığını bulursam paylaşırım Wink :lolmuch:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Ya sincabın süresi çantada iken işliyomu peki aklım buna çok takıldı beni bilgilendirirseniz sevinirim

TWEETY demiş ki:
2sincap aynı anda kullanılmaz Wink

Ayrıca bu sayfa acılma isini tam hatırlamıyorum elimde 3sayfası acık sincabım var nasıl acıldığını bulursam paylaşırım Wink :lolmuch:
Nasıl ki şimdi bu 3 sayfada bütün slotlar acık olan pet?Kafam karıştı

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Arkadaş yazmış 3 slot açık nasıl yaptın bende 1 i açık sırf ve ginede zorluk yaşıyorum biliyorsan bizimlede paylaşırsan sevinirim bide petin süresi çantada iken işliyormu arkadaşlar Question

teknoby demiş ki:
Arkadaş yazmış 3 slot açık nasıl yaptın bende 1 i açık sırf ve ginede zorluk yaşıyorum biliyorsan bizimlede paylaşırsan sevinirim bide petin süresi çantada iken işliyormu arkadaşlar Question
evet işliyo çantada bile headbang2ft9

ve tavşanın 2. ve 3. sayfaları felan açılmıyo headbang2ft9

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
ViruS_ demiş ki:
teknoby demiş ki:
evet işliyo çantada bile headbang2ft9

ve tavşanın 2. ve 3. sayfaları felan açılmıyo headbang2ft9
Bilgi için teşekkürler tahmin etmiştim zaten detective

Yukarı Alt