oyunun masaüstüne atması oyunda mavi bir çi<gi geçtiğinde o çizdiye tıklamalısınız 2 sefer filan tıklamazsanız oyun kapanıyor yani masaüstüne atıor botlar için bir önlem yani

what öle yapınca atmıyormu
cok mantıksız geldı ama
saygı duymalıyız
denıcem
ben
sanmıyom ama değişen ieşy olmucak

commant demiş ki:
oyunun masaüstüne atması oyunda mavi bir çi<gi geçtiğinde o çizdiye tıklamalısınız 2 sefer filan tıklamazsanız oyun kapanıyor yani masaüstüne atıor botlar için bir önlem yani
alakası yok ben botsuz gırdıgımde oynarken hıc tılamıyom ama yıne de masaustune atmıyo

:))

hahhahha hemende bişey uydurdun ha çok güldüm valla ne bot önlemi ne mavi çizgisi.fos online oynayanlar bilir o mavi çizgiyi o çizgi felan değil.haritada gezerken hangi bölgede kaç lvl oyuncuların kasacağı yazar.ama şimdi oyunda çok fazla eksik ve hata var.ilerki haftalarda görürsün o çizgiyi ne işe yaradığını..

en son sürüm olan 1.69d cikti
onu indirin botsmall.comdan veya bot369.com dan
oyundan masa üzerine atma hatasi giderilmistir.

Morwena

Buralıyım
commant demiş ki:
Ya atılırda bu kadar mı atılır :lolmuch: bu kadar mı yaratıcı olunur :lolmuch: bu kadar mı mangalda kül bırakılmaz :lolmuch: helal olsun arkadaşım... haftanın en sağlam sıkan üyesi seçildin :lolmuch:

Yukarı Alt