Daha önce böyle bir sorun yoktu. Bot kullananlar bilir client yenilenmesede botunuz bazen upgrade oluncada orjinal clientle çalışır. bende botun clientinin buna sebep olabilecğini düşünüp orjinal clienti bir deniyim dedim.. orjinal clienti sllkroad klasörüne attım. ve dün geceden beri sorunsuz kasıyor. şu anda hala kasmakta.Herhangi bir skill sorunuda göstermedi. sizlere yardımı olur düşüncesiyle paylaşmak istedim. açılmış başlıklar vardı onlardan birine yazacaktım daha önce okuduğunu düşünerek bakılmayabileceğini düşünüp yeni başlık açtım. inşallah yanlış bişi yapmamışımdır.

sizofrentrx demiş ki:
Daha önce böyle bir sorun yoktu. Bot kullananlar bilir client yenilenmesede botunuz bazen upgrade oluncada orjinal clientle çalışır. bende botun clientinin buna sebep olabilecğini düşünüp orjinal clienti bir deniyim dedim.. orjinal clienti sllkroad klasörüne attım. ve dün geceden beri sorunsuz kasıyor. şu anda hala kasmakta.Herhangi bir skill sorunuda göstermedi. sizlere yardımı olur düşüncesiyle paylaşmak istedim. açılmış başlıklar vardı onlardan birine yazacaktım daha önce okuduğunu düşünerek bakılmayabileceğini düşünüp yeni başlık açtım. inşallah yanlış bişi yapmamışımdır.
paylasimin icin tesekurler arkadasim.
ama suan botun en son versisyonu olan 1.69d cikardilar link asagida
onu indirip kurarsaniz masa uzerine atma sorunu kalkmistir
ve en son 1.114 sro_client de mevcut.

ISROBOT SON SÜRUM: 1.69d >>>>>> http://www.bot369.com/download/sroboten1.69d.exe
SRO_CLIENT DOSYASI>>>>>> http://www.bot369.com/download/E1.114sro_client.rar

Tşk ederim dün akşam 7 itibari ile 1,69d yi indirdim 7-11 aralığında 4 kere silkroad kapandı. yeni versiyonda böyle bir çözüm olduğunu düşünmüyorum. Yeni versiyon hali hazırda zaten kurulu vaziyetteydi. Sorunu dewam eden varsa kullanabilir. dediğim gibi tesadüfte olabilir, orjinal clientle kasıyorum sorun yaşamadım.

Yukarı Alt