Futbolculuğun diyecek sözüm yok çok iyi futbolcuydu ama daha sonrada hiç iyi değil ... summer7:

Show peşinde koşan adamı hiç sevemedim. Herkez orda ısınıyo bu kendi kendine show yapıyo orda :lol:

emreural demiş ki:
Show peşinde koşan adamı hiç sevemedim. Herkez orda ısınıyo bu kendi kendine show yapıyo orda :lol:
farklı olmak suç değildir. Tamam artiz olabilir ama adam müzik eşliğinde ısınıyor, ötekiler kuru kuru eğilip kalkıyor o müziğin ritmine göre kıvırtıyor. Fark orda başlıyor. 2 iş bi arada,keyif alarak yapıyorsan hep başarılı olursun, zoraki yapıyorsan bi süre başarırsın.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
emreural demiş ki:

yapma be kuzum sana yakışmadı bu yorum adamın triplerine bakar mısın ne kadar doğal başkası o kadar taraftarın önünde faso yaparım diye korkar yapamaz o salmış kimse yok gibi show yapıyor ben yapıyorum arkadaş seyirci beni bağlamaz diyor ayrıca maç esnasında yaptıklarına bakarsan göreceksin saha da da yapıyor aynılarını :buddha:

NiGHTMaRe

Aileden
Bu adamı hiç sevmedim, sevmeyeceğimde.Almanya maçında attığı gol tanrının eli değil resmen çirkeflik.Başka bir şekilde yorumlanamaz.

sonuçta o da ingiltere maçında kendi takımına avantaj sağlamak için bunu yaptı . ayrıca o maç sadece bir maç değil fakir ve güçsüz arjantinin ingiltereye karşı alabildiği o dönemdeki tek galibiyet. O dönemlerde arjantin karasularında bulunan Falkland yüzünden çıkan bir savaşa tepkidir. ingiltere baskısından yılmış bir maradona o maça savaş havasında çıkmıştır. ve bilirsiniz ki savaşda herşey mübahtır. bu golü karşı takımın oyuncuları bile haklı buluyor. çünkü o gol sadece o an takımına avantaj sağlamak için atılmış bir goldür. kendinizi bir de onun yerine koyun :wink1: ayrıca o golden 5 dk sonra yüzyılın golünü atmıştır ve bu oyuncu yine klasını göstermiştir. Maradona gibisi bir daha gelmez . ne messi ne ronaldo yarısına yaklaşamaz...

Yukarı Alt